Keystone logo
Babson College

Babson College

Babson College

Úvod

Babson College , škola č. 1 v podnikání již 29 let podle US News & World Report , vychovává podnikatelské vůdce, kteří všude vytvářejí velkou ekonomickou a sociální hodnotu. Nabízíme širokou škálu postgraduálních obchodních programů, a to jak na plný úvazek, tak na částečný úvazek, přičemž chápeme, že každý student má jedinečné osobní a profesní závazky. Bez ohledu na program objevíte vzdělání postavené na akci a komunitu plnou dynamických podnikatelských lídrů. Ve společnosti Babson se neúnavně zaměřujeme na následující:

Transformace studentů na podnikatelské vůdce: Věříme, že se podnikatelé nenarodili - jsou stvořeni a Babsonovo vzdělávání vnáší do praxe myšlení a dovednosti, které studenty povzbuzují k tomu, aby viděli problémy jako příležitosti, navigovali dvojznačnost a jednali. Podnikatelští vůdci jsou dnes podstatnější než kdy jindy.

Učení pomocí : Uděláme víc, než vás naučíme, jak myslet. Naučíme vás, jak na to. Působivé zážitky, jako jsou naše studentské konzultační projekty, simulace ve třídě a studentská fóra, rozšiřují akademické pracovníky o praktickou praxi, vybavují studenty dovednostmi nezbytnými k tomu, aby jednali a nyní působili.

Optimalizace vašeho potenciálu: Ať už se jedná o zahájení podnikání, měnící se průmyslová odvětví nebo převzetí vašeho rodinného podniku, titul Babson pomáhá studentům přejít z místa, kde se chtějí dostat. Naše malá velikost znamená, že studenti, fakulty a kariérní poradci vytvářejí zážitek, který každému studentovi pomáhá dosáhnout jejich osobních cílů.

Budujte své globální zkušenosti a síť: Když se různé pohledy sblíží, objeví se nové nápady. Ve společnosti Bason je rozmanitost naší komunity silnou stránkou, která rozšiřuje perspektivy studentů a připravuje je na práci napříč všemi ekonomikami a kulturami. Babsonova zkušenost je plná mezikulturní týmové práce, globálních diskusí o případových studiích a mezinárodně zaměřených akcí. Jak se po promoci rozvíjejí kariéry po celém světě, síť Babson není nikdy daleko, s 43 000 absolventy ze 129 zemí.

Na Babson College absolvujete s více než titulem - získáte inspiraci, nástroje a způsob myšlení, který je nezbytný pro trvalý profesionální úspěch. Je to proto, že velcí podnikatelští vůdci překonávají neúspěchy, prosperují v nejistotě a vždy hledají řešení, kde ostatní vidí jen překážky. Být podnikatelským lídrem z vás učiní aktivum v jakékoli organizaci, schopné navigovat dvojznačností a tlačit vpřed, zatímco ostatní se stále zpracovávají.

Nabízíme následující prezenční programy:

Full-time MBA: Udělejte ze společnosti Babson svůj domov daleko od domova s MBA na plný úvazek. Dokončete svůj titul za jeden nebo dva roky. Specializujte se na sedm koncentrací MBA, včetně koncentrací určených pro STEM v oblasti kvantitativního financování a obchodní analýzy a strojového učení.

Master of Science v Business Analytics: Transformujte informace do inovací pomocí programu na plný úvazek, označeného STEM.

Master of Science in Finance: Získejte finanční dovednosti v oblasti modelování a kódování, které zaměstnavatelé chtějí v tomto programu na plný úvazek, označeném STEM.

Master of Science v řízení v podnikatelském vedení: Naučte se, jak inovovat na začátku své kariéry v denním programu na plný úvazek, v devíti měsících

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Wellesley

  231 Forest Street, 02457-0310, Wellesley

 • Boston

  100 High Street First and 12th Floors, 02110, Boston

  • Miami

   1200 Brickell Ave, 33136, Miami

   Otázky