Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Ave Maria University

Ave Maria University

Ave Maria University

Úvod

Ave Maria University je katolická, svobodná umělecká instituce vyššího vzdělávání věnovaná Marii Matce Boží, inspirovaná sv. Janem Pavlem II. A sv. a svátost, stipendium a služba.

Ave Maria University je hrdá na svou katolickou identitu. Rev. Frank J. Dewane, biskup diecéze v Benátkách na Floridě, založil Ave Maria University jako katolickou univerzitu podle pokynů Kodexu kanonického práva. Uznání Ave Maria University jako katolické univerzity se uděluje na základě závazku univerzity nadále se řídit učením katolické církve a věrností apoštolské konstituci Ex Corde Ecclesiae.

"Univerzita poskytuje takové jasné vyjádření poslání katolického vzdělávání." (William Cardinal Levada, prefekt Kongregace pro nauku víry)

"A dnes, tady na Ave Maria, tady na jihozápadní Floridě, je církev živá a mladá." (Arcibiskup Thomas Wenski z Miami)

"Kdyby někdy existovala instituce, která by byla příkladem ducha generace Jana Pavla II., Je to Ave Maria University ." (Carl Anderson, nejvyšší rytíř Columbových rytířů)

Ave Maria University založená ve věrnosti Kristu a jeho církvi v reakci na výzvu Druhého vatikánského koncilu k většímu laickému svědectví v současné společnosti, existuje pro další výuku, výzkum a učení na vysokoškolské a postgraduální úrovni v dodržující tradici katolického myšlení v národní i mezinárodní nastavení. Univerzita si za svůj úkol klade za cíl sponzorovat osnovy výuky svobodných umění zaměřené na rozvoj lidské kultury, podporu dialogu mezi vírou a rozumem, formování mužů a žen ve vzdělávání, jak je vyjádřeno v apoštolské ústavě Ex Corde Ecclesiae. intelektuální a morální ctnosti katolické víry a rozvoj profesionálních a předprofesionálních programů v reakci na místní a společenské potřeby. Jako instituce zavázaná ke katolickým zásadám uznává univerzita důležitost vytváření a udržování prostředí, ve kterém víra informuje život komunity a vyjadřuje se ve všech jejích programech. Univerzita uznává ústřední a nepostradatelnou roli ordináře Benátské diecéze při prosazování a pomoci při zachování a posilování katolické identity univerzity.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Ave Maria

    Avenue Maria Boulevard,5050, 34142, Ave Maria

    Otázky