Keystone logo
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

Úvod

Děkana Vítejte

CAS Dean Peter Starr

Vysoká škola umění a věd na Americké univerzitě nabízí náročné vzdělání svobodných umění v pulzující a různorodé komunity studentů ze všech 50 států a 150 zemích světa. Vysoká škola umění a věd schopnost zahrnuje národní a mezinárodní známých umělců, vědců, učitelů a zavázaly inovativní přístupy k výuce a excelenci ve výzkumu a tvůrčí úsilí. Každý rok, světoví lídři, vážení vědce z jiných institucí a známých odborníků v jejich polích přijdou do areálu, aby podporovat otevřenou debatu o aktuálních problémech a vystavit studenty vývoji nejmodernějších ve svém oboru.

Ať už se rozhodnete zavedený vysokoškolák hlavní nebo obor magisterského studia, nebo navrhnout vlastní interdisciplinární stupeň, budete se angažovalo ve vážném dotazu intelektuála ve třídě. Ty budou mít prospěch z širokého spektra stáží a činností Společenství služeb v oblasti kultury, vzdělání, humanitních, přírodních věd a společenských věd ve Washingtonu, DC, a mají možnost-na vlastní pěst, nebo ve spolupráci s členem fakulty, aby podílet se na výzkumné a tvůrčí úsilí, stejně jako v mnoha klubech, studentských aktivit a servisních organizací na AU akademické půdě.

Vaše zkušenosti uvnitř i mimo vyučování vytvoří širokou vizi a pochopit, co budete potřebovat, aby byla úspěšná ve své budoucí kariéře a aby se stal vzdělaný a zodpovědný občan světa.

Poslání a fakta

Vysoká škola umění a věd se zaměřuje na vysokou kvalitu výuky, stipendia, umění a služeb pro své místní, národní a mezinárodní společenství.

Vysoká škola poskytuje bohaté vzdělání ve svobodných uměních a vědy pro všechny z vysokoškolských studentů Americká univerzita, která nabízí náročné studijní programy pro své bakalářské a magisterské velkých společností; a podporuje vynikající výzkum, praxe a tvůrčí činnost.

Vysoká škola se zavázala k hlavním účelem liberálního vzdělávání: podporovat volný a racionální diskurs, o podpoře porozumění rozmanitosti lidské zkušenosti, které poskytují kritická intelektuální dovednosti potřebné pro navigaci rychle se měnícím světě, a integraci znalostí přes hranice mezi disciplínami.

historie

Globální výhled, praktická idealismus, vášeň pro veřejné služby: Jsou součástí americké univerzity dnes, a oni byli ve vzduchu v roce 1893, kdy byl AU objednaný Congress. George Washington snil o "národní univerzita" v národě je kapitál. Ale trvalo John Fletcher Hurst založit univerzitu, že v mnoha ohledech, které ztělesňuje sen.

Prezident Woodrow Wilson oficiálně věnován na univerzitu 27. května 1914 a první postgraduálních studentů bylo přijato. Vysoká škola svobodných umění byla založena v roce 1925, s prvními 75 vysokoškolských studentů přiznal, že pád.

Skrz historii American University je vysoká škola umění a věd změnila svůj název několikrát. Zpočátku známý jako "vysoká škola svobodných umění," název byl změněn na "vysoké školy umění a věd" v roce 1939. Pro krátké období to bylo známé jednoduše jako "v bakalářském akademie", dokud není název byl převeden zpět do "vysoké školy umění a věd" v roce 1956.

Největší škola nebo univerzita na Americké univerzitě, vysoké školy umění a věd v současné době má 2,931 studentů, 339 na plný úvazek fakulty, a více než 150 stupňů, které nabízí. Zatímco College neustále roste, závazek podporovat volný a racionální diskurs, o podpoře porozumění rozmanitosti lidské zkušenosti, které poskytují kritická intelektuální dovednosti potřebné pro navigaci rychle se měnícím světě, a integraci znalostí přes disciplinární hranice se nikdy nezmění.

Místa

  • Washington

    4400 Massachusetts Avenue, NW, , 20016, Washington

Otázky