We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

American Institute of Applied Sciences in Switzerland

American Institute of Applied Sciences in Switzerland

American Institute of Applied Sciences in Switzerland

Úvod

AUS.swiss/about-ranking"}" />

QS World University Ranking 2023
/ https://aus.swiss/about-ranking

O AUS

American Institute of Applied Sciences in Switzerland ( AUS ) je soukromá a plně akreditovaná instituce vysokoškolského vzdělávání, která nabízí vysokoškolské a postgraduální programy ve studiu Business Administration spolu s několika nabídkami oborových specializací.

AUS spolupracuje s Tiffin University ve Spojených státech, což umožňuje studentům AUS získat dvojí titul z obou univerzit. Kromě toho je AUS hrdá na to, že je uznána jako oficiální autorizované školicí středisko IATA (International Aviation Transportation Association), které studentům nabízí několik možností, jak budovat a rozvíjet svou kariéru v letectví.

Všechny kurzy jsou vyučovány v angličtině předními mezinárodními obchodními vizionáři, kteří do svých tříd přinášejí rozsáhlé výukové a obchodní zkušenosti. Naši profesoři využívají své sítě a zvou přední představitele oboru, aby přednášeli a hovořili, čímž instituci přinášejí další praktické zkušenosti a odborné znalosti.

Studenti AUS zastupují více než 45 národností z Asie, Evropy, subsaharské Afriky a regionu MENA, sdílejí své zkušenosti, kulturní perspektivy a různé pracovní zkušenosti a podporují globální perspektivu AUS .

AUS je registrován podle švýcarského práva a uznaný ministerstvem školství v kantonu Vaud jako institut vysokoškolského vzdělávání. AUS je členem Švýcarské federace soukromých škol ( FSEP ) a švýcarských soukromých škol ( AVDEP ). AUS je akreditován IACBE ( International Accreditation Council for Business Education ) a Council for Higher Education Accreditation (CHEA).

Specializace AUS Dual Degree jsou dále akreditovány komisí pro vyšší vzdělávání (HLC) a Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP)

Globální spolupráce

Dnešní absolventi musí konkurovat na trhu práce, který vyžaduje kromě základních obchodních znalostí a kompetencí také silné technické dovednosti. Zajistíme, aby naši studenti měli přístup k nejaktuálnějším nástrojům v obchodním světě tím, že se připojíme k IBM Academic Initiative a staneme se Apple Authorized Training Center for Education.

180489_UniversityRanking.png

Umístění

American Institute of Applied Sciences in Switzerland se nachází v srdci města La Tour-de-Peilz na švýcarské riviéře, které se nachází v kantonu Vaud, ve francouzsky mluvící části Švýcarska. AUS poskytuje studentům z celého světa příležitost získat skutečně pozoruhodné a globální akademické obchodní zkušenosti. Samotný kampus se nachází v malém a srdečném městečku La Tour-de-Peilz, nedaleko Ženevského jezera. Geografická poloha umožňuje našim studentům skutečně si užít a prozkoumat celou přírodu Švýcarska. Vzhledem k tomu, že Ženeva je 50 minut jízdy a Lausanne je jen 25 minut jízdy od La Tour-de-Peilz.

Samotné Švýcarsko se nachází v samém srdci Evropy, což umožňuje a umožňuje studentům cestovat a poznávat nejbližší sousední země, jako je Německo, Francie, Itálie, Nizozemsko, Španělsko, Portugalsko, Česká republika a mnoho dalších dechberoucích zemí. Evropa. Zahraniční studijní pobyt ve Švýcarsku je něco opravdu pozoruhodného a mimořádného.

184289_AmericanUniversityofAppliedSciencesInstituteinSwitzerlandLocation.png

Důvody, proč studovat na AUS

1. Vysoce kvalitní vzdělání

Ponořte se do pulzujícího studijního prostředí, kde vládne dokonalost a kde je mnoho příležitostí k osobnímu růstu. Švýcarsko se silnou celosvětovou pověstí centra excelence ve vzdělávání vám poskytne vzdělání světové úrovně. Přijměte jedinečnou směs amerických a švýcarských osnov v intimním vzdělávacím prostředí, kde malé třídy (pouze 20 studentů na třídu) umožňují individuální mentorství a poradenství od instruktorů. S poměrem mezi učiteli a studenty 1–7 si užijete těsný pracovní vztah se svými profesory, který vám otevírá dveře do světlejší budoucnosti.

2. Interaktivní výukové prostředí

Dynamická a interaktivní výuková atmosféra v AUS , která podporuje růst a úspěch. S malou velikostí třídy se vám dostane personalizované pozornosti a školení, které vám poskytne nástroje, které potřebujete, abyste mohli prosperovat. Připojte se ke komunitě motivovaných studentů, kteří se chtějí učit, účastnit se a inspirovat se. Využijte nekonečné příležitosti k zapojení a průzkumu a připravte se na vzlet!

3. Naučte se podnikat

Zažijte jedinečné vzdělání, kde se teorie stává praxí. Naši profesoři nejsou jen akademici, oni žijí, dýchají příklady úspěchu, přinášejí své profesní zkušenosti do života ve třídě. Odejdete nejen s informacemi, ale také s komplexním pochopením toho, jak uplatnit své znalosti v reálném světě. Připravte se na prosperitu v dynamickém, praktickém vzdělávacím prostředí, které vás posune do nových výšin.

4. Multikulturní prostředí

Posilněte se jako globální lídr a občan studiem v rozmanitém, multikulturním prostředí. V AUS budete součástí pulzující komunity složené z více než 45 národností, což vám umožní rozšířit své obzory a získat hluboké uznání pro kulturní rozmanitost. Ponořte se do komunity, která oslavuje rozdíly a umožňuje vám prosperovat v dnešním propojeném světě. Přidejte se k nám a staňte se vyspělým, globálně smýšlejícím jedincem!

5. Relevantní a cílené kurikulum

Studium v multikulturním prostředí Akademický program na AUS byl přepracován a vytvořen tak, aby zaručoval, že je relevantní pro neustále se měnící podnikatelské prostředí a že studenti absolvují s kritickými dovednostmi potřebnými pro zaměstnání. Dovednosti 4IR studentů AUS se rozvíjejí učením se praxí a aplikací, jakož i zpětnou vazbou a koučováním. Každý kurz zahrnuje teorii a také rozvoj tvrdých a měkkých dovedností prostřednictvím dvou příležitostí zážitkového učení, jako jsou:

 • Simulace

 • Prezentace - individuální nebo skupinové

 • Případové studie

 • Projekty - individuální nebo skupinové

6. Podpora studentů

V AUS jsme odhodláni zajistit bezproblémový přechod na kampus pro zahraniční studenty. Od zajištění povolení k pobytu pro studenty až po nalezení perfektního ubytování poskytujeme aktivní podporu a vedení na každém kroku. Dovolte nám, abychom vám pomohli usadit se a zaměřit se na to, co je skutečně důležité – vaše vzdělání a růst.

Stupně a specializace AUS

American Institute of Applied Sciences in Switzerland nabízí řadu bakalářských a magisterských titulů a specializací souvisejících s podnikáním

Ve AUS spolupracujeme s předními světovými organizacemi, abychom našim studentům nabídli jedinečnou příležitost absolvovat více než jen titul.

Dual Degree

160078_tiffin-university.png

Studenti American Institute of Applied Sciences in Switzerland se mohou rozhodnout, že se budou specializovat a získat duální studijní program s Tiffin University se sídlem ve Spojených státech amerických.

Univerzita Tiffin je akreditována Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP), komisí pro vyšší vzdělávání ( HLC ), jednou ze šesti amerických regionálních akreditačních agentur a ministerstvem vysokého školství v Ohiu.

Většina vlád po celém světě uznává akreditaci HLC, a proto budou uznávat duální stupně AUS .

Statistika

 • Mezinárodní studenti:

  80%

 • 0
 • Poměr studentů a učitelů:

  7 do 1

Stipendia a financování

Příležitosti ke stipendiu

Studenti, kteří se ucházejí oAmerican Institute of Applied Sciences in Switzerland plechovku, paralelně, požádat o částečná stipendia založená na zásluhách a potřebách, která mohou pokrýt až 20% školného, pokud jsou studenti považováni za způsobilé.

Žebříčky

QS World University Ranking 2023 - American Institute of Applied Sciences in Switzerland

QS Stars Ranking 2022

American Institute of Applied Sciences in Switzerland získal čtyřhvězdičkové hodnocení v systému hodnocení QS Stars 2022 .

AUS získala nejvyšší možné hodnocení pěti hvězdiček v kategorii odborných kritérií Teaching and Business and Management Studies.

AUS získalo čtyřhvězdičkové hodnocení za zařízení, včetně zařízení kampusu, sportovních zařízení a ubytování pro studenty. Jsme potěšeni tímto uznáním, protože naše zařízení byla nedávno zrekonstruována, a jsme odhodláni zlepšovat prostředí, aby vyhovovalo potřebám našich studentů a členů fakulty.

Kromě toho AUS získal čtyřhvězdičkové hodnocení v oblasti zaměstnatelnosti, což naznačuje pozoruhodnou míru zaměstnanosti absolventů a pověst zaměstnavatele.

QS Stars Rating navíc představuje významné mezinárodní uznání, odhaluje naše hlavní silné stránky a poskytuje nám nástroj pro neustálý pokrok a rozvoj.

American University in Switzerland Ranking 2022

Místa

 • La Tour-de-Peilz

  Chemin du Levant 5, 1814, La Tour-de-Peilz

Otázky