Keystone logo
The American University of Rome MA Food Studies: Politiky pro udržitelnou výrobu a spotřebu
The American University of Rome

MA Food Studies: Politiky pro udržitelnou výrobu a spotřebu

Rome, Itálie

15 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

USD 27 400 / per year *

Na kampusu

* 3 semestry

Úvod

Program Food Studies AUR zkoumá souvislosti mezi produkcí, distribucí a spotřebou potravin se zaměřením na kritéria udržitelnosti. Naši absolventi pracují v oblastech potravinové politiky i s humanitárními organizacemi, které pomáhají řešit globální výzvy související s potravinami.

Jedná se o mezioborový program zkoumající současné postupy udržitelné výroby a spotřeby potravin. Pozornost je věnována zkoumání toho, jak ovlivňujeme zdroje Země výběrem potravin. Nedílnou součástí programu je zážitkové učení na malé farmě v příměstské oblasti Říma.​

V čem je program Food Studies AUR jedinečný?

Profesionální sítě

Zatímco toto MA je plně akreditováno ve Spojených státech, kampus a program jsou pevně zakořeněny v Římě v Itálii – v místě, které je široce vnímáno jako srdce potravinové politiky a rozvoje udržitelnosti. Řím slouží jako ústředí agentur OSN zabývajících se zajišťováním potravin a udržitelným rozvojem: FAO (Organizace pro výživu a zemědělství), IFAD (Mezinárodní fond pro zemědělský rozvoj), WFP (World Food Programme) a Bioversity International (a globální organizace pro výzkum a vývoj) sídlí ve městě.

Skutečná zkušenost

Úzké vazby AUR s mezinárodními institucemi v Římě znamenají, že témata studovaná na akademické půdě jsou často doplněna návštěvami na místě a kontakty s odborníky, kde mají studenti možnost vidět teorii za jejich specializací v praxi. Velká část našich absolventů absolvovala vysoce profilované stáže v různých organizacích, které odrážejí jejich profesní nebo výzkumné ambice a specializace.

Inovace a personalizace

Inovativní struktura a obsah programu, výuka šitá na míru jednotlivému studentovi, odborná fakulta, hostující učenci a různorodý mezinárodní studentský sbor tvoří výuku, kterou jinde nenajdete. MA Food Studies na The American University of Rome bylo uznáno jak akademiky, tak průmyslovými zaměstnavateli jako jedinečný program poskytovaný v mimořádném prostředí.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky