Keystone logo
The American University of Rome

The American University of Rome

The American University of Rome

Úvod

Americká univerzita v Římě (AUR) je jedna z nejstarších amerických univerzit, která uděluje diplomy v Itálii. Studenti získají akreditovaný bakalářský titul Spojených států amerických po dokončení akademického programu (obvykle čtyři roky trvání.) Americký bakalářský titul je všeobecně uznáván jako standard úspěchu vysokoškolského vzdělávání.


AUR využívá Řím jako svou třídu a Itálie a Evropu jako neocenitelné zdroje. Americká univerzita v Římě připravuje studenty k tomu, aby žili a pracovali v různých kulturách prostřednictvím svých praktických interdisciplinárních akademických oborů, příležitostí k učení prostřednictvím cestování a stáží a jeho multikulturní fakulty a zaměstnanců. Studenti volí z osmi bakalářských programů:

Pokyn je v angličtině . Studenti, jejichž dovednosti v oblasti anglického jazyka potřebují rozvoj, mohou požádat o intenzivní akademický kurz anglického jazyka , aby získali plné akademické vzdělání na americké univerzitě v Římě . Prostřednictvím tohoto programu budou studenti rozvíjet dovednosti mluvení, poslechu, čtení a psaní v angličtině, zatímco navštěvují vybrané kurzy všeobecného vzdělávání na AUR.

Vstupné je konkurenceschopná. AUR přitahuje studenty z více než 40 zemí a nabízí studentům studium v ​​zahraničí jako: Čína, Ekvádor, Anglie, Řecko, Španělsko a nejkvalitnější univerzity ve Spojených státech. Přihlášky jsou přijímány průběžně a studenti jsou vybráni bez ohledu na věk, rasu, pohlaví, vyznání, národnostní nebo etnický původ nebo handicap.

Pokročilé postavení může být uděleno pro akademické kredity získané u institucí mimo univerzitní systém Spojených států. Kandidáti, kteří jsou držiteli dokladů, jako je italská maturita, mezinárodní maturitní zkouška, britská úroveň GCSE A a jiné rovnocenné programy, budou hodnoceny a poskytnuty budou udělené pokročilé kredity na základě hodnocení.

Ve většině případů může být udělen první ročník vysoké školy (rovnající se 30 semestrálním kreditům). Pokud přijímací kancelář AUR zjistí, že student je jinak plně akademicky kvalifikovaný, ale znalosti anglického jazyka mohou bránit začátku úspěšné akademické zkušenosti, může být vyžadován personalizovaný akademický semestr nebo rok na AUR .

Americká univerzita v Římě je odhodlána pomoci finančním potřebám studentů nabídnutím kvalifikovaných studentů různým akademickým stipendím a pozicím asistenta studentů.

Po ukončení studia absolvují většina absolventů AUR buď další vzdělání, nebo se rozhodnou okamžitě vstoupit na pracoviště. Z těch studentů, kteří se rozhodli vstoupit na pracoviště po ukončení studia, 86% umístilo zaměstnání za méně než jeden rok (údaje z září 2010 byly oficiálně a veřejně hlášeny Akreditační radě pro nezávislé vysoké školy a školy (ACICS).

AUR je akreditována a / nebo uznávána: Střední státy pro vysokou školu (USA), ministerstvo školství Spojených států, ministerstvo školství státu Delaware, římský tribunál a italské ministerstvo školství.

Místa

  • Rome

    The American University of Rome Via Pietro Roselli 4 I-00153 Rome , , Rome

    Otázky