Keystone logo
Augustine Institute

Augustine Institute

Augustine Institute

Úvod

Augustine Institute který byl založen v roce 2005 pod vedením arcibiskupa Chaputa v Denveru, Dr. Timem Grayem a Dr. Jonathanem Reyesem, slouží potřebám věřících laiků v Nové evangelizaci již 14 let.

Mezi naše absolventy počítáme některé z velkých mistrů posledních několika desetiletí v Církvi. Dnes se kromě Graduate School rozšířil Augustine Institute aby vyvinul nejlepší obsah, který by se dostal ke katolíkům ve všech fázích jejich cesty víry - od vydávání knih po rozvoj farních programů, budování strategických partnerství v církvi a technologických platforem jako FORMED.

V roce 2015 jsme se spojili s Lighthouse Catholic Media a pomohli jsme dále rozvíjet naše úsilí o evangelizaci s hlubokou knihovnou obsahu, evangelisty ve farnostech po celé zemi a skvělými partnerstvími s organizacemi, jako je Ignatius Press. Z tohoto vztahu jsme vyvinuli platformu FORMED, která integruje více než 60 katolických apoštolátů, dosahuje 900 000 laických katolíků a je ve více než 5 000 farnostech.

Náš oddaný personál, podporovaný naším výkonným vedoucím týmem, spojuje dlouholeté zkušenosti, aby i nadále poháněl novou evangelizaci vpřed prostřednictvím ortodoxní výuky a inovativních přístupů.

Místa

  • Greenwood Village

    South Syracuse Way,6160, 80111, Greenwood Village

    Otázky