Keystone logo
Auckland Institute of Studies

Auckland Institute of Studies

Auckland Institute of Studies

Úvod

Založena v roce 1990, Auckland Institute of Studies (AIS) je jedním z největších soukromých institutů poskytujících granty na Novém Zélandu.

Poskytujeme širokou škálu kvalifikací schválených NZQA, včetně osvědčení, diplomu, vysokoškolského titulu, postgraduálního diplomu a postgraduálního diplomu a studijních programů pro domácí a zahraniční studenty. AIS nabízí řadu kurzů v oblasti obchodu, řízení cestovního ruchu, řízení pohostinství, informačních technologií a podnikové správy. Náš rychle se rozvíjející program MBA je jedním z největších na Novém Zélandu a naše Centrum anglického jazyka nabízí kvalifikaci v oblasti EFL, EAP, přípravu IELTS a obchodní angličtiny.

Nacházíme se v Mount Albert v centrálním Aucklandu a provozujeme ze dvou atraktivních areálů. Náš areál St Helens se nachází v parku podobném prostředí vedle golfového hřiště Chamberlain Park a kdysi byl nemocnicí Maternity Hospital v St Helens v Aucklandu. Náš areál Asquith se nachází pět minut chůze od hotelu, poblíž nákupního centra St Lukes a vynikajících dopravních spojení do města a centrálního a západního předměstí.

Flexibilní třístupňový systém AIS a uznávání křížových kreditů umožňují studentům rychle urychlit studium a nastartovat svou kariéru. Poskytujeme studentům pomoc v oblasti zaměstnání během a po studiu - to zahrnuje pomoc při přípravě CV a pohovorů, zaměstnání a stáží. Náš on-line Visa Office umožňuje zahraničním studentům zpracovávat vízum na akademické půdě.

Zajišťujeme, aby přátelské, živné prostředí vyvážilo a podporovalo naše náročné a náročné akademické programy. Studenti na AIS mají zkušenosti s odborným personalizovaným vzděláváním v malých třídách - naše zkušená a přístupná pedagogická fakulta hodnotí osobní kontakt se studenty.

Poskytujeme našim studentům, ať již na Novém Zélandu nebo v zámoří, vše, co potřebují, aby se při studiu s námi potěšili a věřili. Zajistíme, aby byli úspěšní, jakmile splní svou kvalifikaci.

Místa

  • Auckland

    PO Box 2995, 1140, Auckland

Otázky