Keystone logo
Auburn University - College of Engineering

Auburn University - College of Engineering

Auburn University - College of Engineering

Úvod

Auburn Engineering má dlouhou a bohatou tradici excelence ve strojírenském vzdělávání. Jsme nejvýše postaveným inženýrským programem ve státě a trvale se řadíme mezi špičkové instituce v zemi. Naše vysoká škola produkuje více než třetinu absolventů inženýrství v Alabamě a mezi naše významné absolventy patří čtyři astronauti a Tim Cook, generální ředitel společnosti Apple, Inc.

Naše vize

  • Nejlepší inženýrská zkušenost zaměřená na studenty v Americe
  • Přední výzkum, který zlepšuje kvalitu života a podporuje ekonomickou konkurenceschopnost
  • Dynamická fakulta, která je příkladem vynikající kvality a inovací

Fakulta

V návaznosti na naši vizi poskytovat dynamickou fakultu, která je příkladem excelence ve vzdělávání, vytvářejí tito jedinci to nejlepší vzdělání pro naše studenty. Naše fakulta neustále zvyšuje laťku pro naše studenty, aby byli lepší ve třídě a průmyslu. Díky naší fakultě jsou studenti dobře informovaní a připraveni vstoupit do pracovní síly, aby splnili technické výzvy zítřka.

Rovnost rozmanitosti a začlenění

Vysoká škola inženýrství Samuela Ginna se snaží být různorodou komunitou studentů, pedagogů a zaměstnanců a je odhodlána poskytovat prostředí, ve kterém se všichni členové naší vysokoškolské komunity cítí vítáni a oceňováni. Dosažení tohoto cíle Engineering Inclusion + Diversity + Equity for All (E-IDEA) zahrnuje informační aktivity pro potenciální studenty K-12, stipendia, podporu akademického úspěchu a programy, které pomáhají naší univerzitní komunitě naučit se, jak vytvořit inkluzivní prostředí.

Místa

  • Auburn

    Auburn, Spojené státy americké

    Programy

    Otázky