Keystone logo
Aarhus University MSc v oboru Business Administration - Business Innovation
Aarhus University

MSc v oboru Business Administration - Business Innovation

4 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 10 000 / per year

Na kampusu

Úvod

MSc v oboru Business Administration - Business Innovation je unikátní mezinárodní dvoustupňový program, který společně nabízejí Aarhus BSS a UCLouvain v Belgii. Připraví vás na mezinárodní kariéru v oblasti inovací a technologií, ve vedoucích rolích nebo poradenských činnostech souvisejících s řízením inovací a technologií. Dva semestry strávíte v Aarhusu a dva semestry v Belgii. Po absolvování požadovaných kreditů každé univerzity získáte dva samostatné tituly, jeden z každé univerzity.

Řízení technologických inovací je nezbytné pro přežití společností. Inovace prostřednictvím nových a vylepšených technologií, stejně jako produktů a služeb, podporuje jak rozvoj nových trhů, tak posiluje pozici na stávajících trzích. Význam manažerských rozhodnutí souvisejících s inovacemi se zvyšuje, protože mnoho nových produktů a podniků selhává kvůli tvrdému a dynamickému konkurenčnímu prostředí.

Tato řada je pro studenty, kteří chtějí rozvíjet své kompetence v oblasti řízení inovací a technologií, kteří si přejí rozvíjet dovednosti v řízení složitých a inovativních projektů, kteří jsou motivováni touhou naučit se efektivně pracovat v týmech a kteří mají podnikavost. řídit.

Dvojitý stupeň - AU a UCLouvain

Dvojitý diplom vám umožní zažít inovace ze skutečně mezinárodní perspektivy tím, že strávíte dva semestry na AU a dva semestry na UCLouvain.

Uvidíte, jak dvě akreditované univerzity přistupují k inovacím jako předmětu a stanou se součástí pulzujícího kampusu plného mezinárodních studentů.

Během studia získáte vhled do mezinárodního kontextu pro inovace rozšířením svého akademického obzoru a poznáním inovací ve firmách i okolním ekosystému, který definuje inovace ve dvou evropských zemích.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Akreditace

O Škole

Otázky