Keystone logo
Atlantic University College

Atlantic University College

Atlantic University College

Úvod

Atlantic University College je nezisková vysokoškolská instituce specializující se na oblast digitálního umění a věd, založená v roce 1983, produkt

o snu od plukovníka Ramóna Barquína a doktorky Teresy de Dios Unanue. Začalo to činnost v Guaynabo, kde nebyla žádná univerzitní instituce, v roce 1984, se 125 studenty a nachází se v centru města.

Jedná se o první vysokoškolskou instituci, která byla v této obci založena pod názvem Atlantic College a později se vyvinula na Atlantic University

Vysoká škola v roce 2011. Za své animované produkce obdržela ceny Emmy® a Telly.

To bylo schváleno Radou vysokého školství k zahájení provozu s přidruženými tituly a bakalářskými tituly v roce 1983, později, v roce 2001 to bylo oprávněno nabízet postgraduální programy.

Jak vzdělávací příležitosti rostly, Atlantic University College rostla s nimi a nabízí svým studentům přizpůsobené afektivní prostředí, které jim také umožňuje celostně se rozvíjet jako jednotlivci. Je si vědoma svého závazku nabídnout vzdělání, které podporuje excelenci v každé ze svých učebních oblastí v oblasti digitálního umění a věd, ve kterých se úspěšně umístila a na jakémkoli dalším rozvíjejícím se trhu v naší zemi i mimo ni. země.

Akademické nabídky jsou v souladu s institucionální filozofií založenou na zásadách dostupnosti pro všechny lidi a přizpůsobivosti potřebám komunity a v souladu s požadavky humanistických, vědeckých a technologických znalostí nezbytných pro konkurenceschopného jednotlivce v komunitě. globální, v rámci digitálního umění a věd.

Prostředky, které instituce obdržela, umožnily rozvoji 28 špičkových laboratoří zúčastnit se typu akademické nabídky, kterou nabízí, a podpořit proces učení a učení v souladu s jejím institucionálním posláním.

Místa

  • Guaynabo

    Calle George L Colton,9, 00969, Guaynabo

    Otázky