Keystone logo
Atlantic School of English & Active Leisure

Atlantic School of English & Active Leisure

Atlantic School of English & Active Leisure

Úvod

Atlantic SEAL je malý, vyberte Anglický jazyk škola a certifikované vzdělávání učitelů centrum.

Nabízíme standardní a flexibilní Obecná angličtina, Jakož i Obchodní a specializované programy v našem celoročním dospělé města. WE připravit studenty na jazykové a akademické požadavky univerzity života s naší Zkouška z anglického jazyka a kurzy kulturní vzdělávání (IELTS, Cambridge, TOEIC, TOEFL atd.). Máme také vzrušující léto programy pro juniory (9 až 12 let), mládež (13 až 17) a velmi mladé studenty (3-8roků). Pro studenty, kteří nemohou cestovat do Atlantic SEAL nabízíme On-line programy, English s našimi rodilými učitelů anglicky mluvící. Chcete-li získat mezinárodně uznávaný English Language Teacher Kvalifikace (CertTESOL) jsme jediná škola v Irsku nabídnout tuto prestižní kvalifikační program.

South West Cork byl popsán jako "nejkouzelnější místo v Irsku." To se může pochlubit mix hory, vřesoviště, divoké kopce plné jezer, hlubokých říčních údolí a dramatické útesy s výhledem na Atlantický oceán.

Atlantic SEAL dospělý škola sídlí v okouzlující tradiční irské budově přímo v centru města Schull v krásné SouthWest Cork. Máme to nejlepší z obou světů - klidné místo, ideální studijní prostředí, a jak na Atlantický oceán a město na našem prahu. Junior & Teenager škola (viz foto nahoře), dívá se na Atlantiku, která je sekundy pěšky.

Místa

  • Cork

    10 Main Street, Schull

    Otázky