Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Atlantic International University Masters Programs

Atlantic International University Masters Programs

Atlantic International University Masters Programs

Úvod

Věda ještě neobjevila přesný mechanismus, kterým se jedinec učí. Uznává se však, že akt učení je spíše endogenní (zevnitř) než exogenní. Tato skutečnost je základním důvodem pro „distanční vzdělávání“ obecně a pro všechny studijní programy nabízené Atlantickou mezinárodní univerzitou.

Rozdíl AIU

Kombinace základních principů studentského „samoučení“ (s vedením), společného rozvoje osnov jedinečných pro každého studenta a flexibility času a místa studia poskytují to, co považujeme za ideální prostředí pro učení. Je vytvořen za účelem uspokojení individuálních potřeb a zajištění osobního rozvoje každého studenta. Atlantic International University existuje jako instituce zážitkového učení a netradičního vzdělávání na dálku. Nejsou zde žádné učebny a účast není nutná.

Mise

Být institucí vysokoškolského vzdělávání, která se zajímá o vytváření alternativ kulturního rozvoje, které budou pravděpodobně zachovány, aby vedly k efektivnější správě světové vesnice a jejího prostředí; uplatňování lidských a komunitních práv prostřednictvím rozmanitosti s konečným cílem spokojenosti a vývoje světa.

Vidění

Posílení postavení jednotlivce směrem ke konvergenci světa prostřednictvím udržitelného vzdělávacího designu založeného na andragogice a onkologii.

AIU Service

Naším hlavním cílem na Atlantické mezinárodní univerzitě je vyhovět dospělým studentům podle jejich individuálních potřeb. Z tohoto důvodu jsou naše studijní programy flexibilní a byly navrženy pro zrychlené dokončení.

Naše programy povzbuzují studenty k prokázání kompetencí prostřednictvím samostatného učení, čtení a výzkumu ve svém oboru. AIU nabízí vzdělávací příležitosti ve Spojených státech dospělým z celého světa, aby mohli lépe využívat svůj vlastní potenciál k řízení svého osobního globálního kulturního rozvoje. To se aktualizuje hodnocením jejich pověření k bakalářskému, magisterskému a / nebo doktorskému titulu, což také znamená schopnost udržitelného výkonu založeného na výsledcích. Základní osa takové filozofie spočívá na sebeaktualizovaných znalostech a informacích bez prostoru pro zastaralost, která je zakotvena v systému distančního vzdělávání založeného na andragogice a onkologii.

Konečným cílem tohoto paradigmatu je zmocnit studenty a pomoci jim využívat obrovskou škálu zdrojů ze světového prostředí za účelem eliminace současného kontinua chudoby a omezení. Za tímto účelem, v závislosti na okolnostech, jsou studenti schopni přeměnit svou minulost na samohybný růstový modul neustále v pohybu, mimo akreditované tradiční systémy, které podporují omezení a kaučitu. Podle individuální idiosynkrasy nezávislého studenta na AIU se to stane surovou realitou s ohledem na dodržování a uplatňování lidských a komunitních práv prostřednictvím zkušeností, vyšetřování, cvičení a / nebo zkoušek. Vše se odehrává v prostředí, které podporuje rozmanitost s více než 10 miliony plných textů a přibližně 47 miliony bibliografických odkazů ve více než 400 jazycích; zatímco poradci a konzultanti s doktorskými tituly a specializacemi v oblasti lidského rozvoje sledují procesy učení; kromě celosvětové sítě kolegů a sdružení v různých akademických oblastech; aby mohli společně dosáhnout uspokojení a pokroku lidstva s pokojem a harmonií.

Účel AIU

Účel Atlantické mezinárodní univerzity je následující:

 • poskytovat akademickou přípravu v nejvyšší kvalitě a zároveň řešit potřeby dospělých studentů tím, že akademické programy zakládají na učení založeném na výsledcích a nabízejí programy v urychleném časovém rámci.
 • podporovat svobodu vyšetřování a volnou výměnu názorů mezi studenty, učiteli, administrátory a zaměstnanci Atlantické mezinárodní univerzity.
 • kombinovat teorii a praxi, která připravuje profesionály na vedoucí povinnosti.
 • poskytnout studentům podporu nezbytnou pro úspěšné dokončení studijního programu a překonání případných nedostatků při dokončení.
 • abychom si udrželi naši vynikající akademickou reputaci.
 • dodržovat základní právo na vzdělání, jak je uvedeno v Deklaraci lidských práv, poskytnutím dostupné alternativy k dosažení vzdělávacích cílů pro široké spektrum lidí na celém světě z různých společenských a ekonomických prostředí.
 • vštípit našim studentům pocit důvěry a soběstačnosti v jejich schopnost přístupu k obrovským příležitostem, které jsou k dispozici prostřednictvím informačních kanálů, celosvětové sítě, soukromých, veřejných, neziskových a nevládních organizací v neustále se rozvíjející globální komunitě.
 • zmocnit studenty a pomoci jim využít obrovského množství zdrojů ze světového prostředí, aby se odstranilo současné kontinuum chudoby a omezení.
 • zintenzivnit využívání informačních technologií, aby zůstaly na špičce univerzit distančního vzdělávání.

Sdružení

AIU nebo její členové mají přidružení / členství v několika asociacích. Níže je uveden seznam, který může být užitečný pro studenty při jejich výzkumu a / nebo pro splnění jejich akademických požadavků na program.

136927_Clipboard01.jpg

136978_bottom.jpg

Přijímací řízení

Kontaktujte nás ještě dnes!

Chápeme, jak zaneprázdnění dospělí nemají čas jít zpátky do školy. Nyní je možné získat titul v pohodlí svého domova a mít stále čas pro sebe a svou rodinu. Přijímací kancelář je tu, aby vám pomohla, pro další informace nebo aby zjistila, zda máte nárok na přijetí, kontaktujte nás. Pokud jste připraveni se přihlásit, odešlete svou online přihlášku a vložte svůj životopis a případné další připomínky / dotazy do poskytnuté oblasti.

Adresa: Pioneer Plaza, 900 Fort Street Mall 905, Honolulu, HI 96813, Spojené státy americké

Místa

 • Honolulu

  Fort Street Mall,900, 96813, Honolulu

 • Honolulu

  Fort Street Mall,900, 96813, Honolulu

  Otázky