Keystone logo
Athena School of Management

Athena School of Management

Athena School of Management

Úvod

Athena School of Management je nejexkluzivnější obchodní škola v Indii, která se nachází v Corporate Hub Hiranandani Gardens, Powai v Bombaji. Athena se zaměřuje na vytváření budoucích vedoucích společností prostřednictvím více stáží, globálních aliancí, hloubkového korporátního propojení a špičkové pedagogiky.

Athena má nový pohled na manažerské vzdělávání se zaměřením na učební plán řízený koncovým uživatelem, navržený a naučený těmi nejlepšími z indické společnosti, aby vytvořil novou generaci vedoucích pracovníků společnosti.

V dynamickém a rychle se vyvíjejícím podnikatelském prostředí usilujeme o to, abychom vytvořili vůdce a podnikatele připravené na budoucnost, kteří se jednoduše nepřizpůsobí změně - oni jsou tou změnou!

Naše motto je „Consilio Et Animis“, což je latinsky „By Wisdom & Courage“ - dvě vlastnosti potřebné k tomu, aby naši studenti dosáhli vrcholu úspěchu !!

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Mumbai

  Technology Street, 400076, Mumbai

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky