Keystone logo
Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Úvod

New College of Interdisciplinary Arts and Sciences at Arizona State University's pulzující kampus West se zaměřuje na osobní vzdělávací zážitek a komplexní a jedinečné způsoby, jak různé studijní obory interagují a vzájemně se ovlivňují, aby vás lépe připravily na budoucnost.

Vysokoškolské a postgraduální tituly nabízené na New College jsou navrženy tak, aby poskytovaly inovativní kurzy a praktické zkušenosti s přípravou studentů na sociální, ekonomické, politické a kulturní výzvy, kterým budou čelit na rychle se rozvíjejícím a rozmanitém globálním trhu.

Programy New College kladou důraz na zážitkové učení, které zahrnuje akademické obory a podporuje uznání všech forem kreativity. Každý program poskytuje studium a průzkum, který podporuje hlubší pochopení rozmanitosti a vzájemně provázané povahy lidské zkušenosti.

Učební plán, který podporuje soucitný a kreativní přístup ke složitosti výzev v reálném světě, je charakteristickým znakem New College. Při pečlivém vytváření kurzů pro tyto tituly se celostátně uznávaná fakulta ASU New College zavázala rozvíjet programy, které studenty učí rozvíjet a rozšiřovat svou intelektuální zvědavost.

Nové vysokoškolské programy a kurzy pomáhají studentům rozvíjet kritický výhled založený na pozorování a široké škále vyšetřovacích metod a připravují je na to, aby se stali nezávislými mysliteli, kteří jsou oprávněni pomáhat formovat jejich společnost.

Místa

  • Phoenix

    North 47th Avenue,13591, 85051, Phoenix

    Otázky