Keystone logo
Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College

Úvod

Arizona State University Mary Lou Fulton Teachers College ( ASU MLFTC ) vytváří znalosti, mobilizuje lidi a podniká kroky ke zlepšení vzdělávání.

Fakulta Mary Lou Fulton Teachers College vytváří znalosti čerpáním z široké škály akademických oborů, aby získala přehled o důležitých otázkách týkajících se procesu učení, praxe výuky a účinků vzdělávací politiky.

Mary Lou Fulton Teachers College mobilizuje lidi prostřednictvím bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů, prostřednictvím programů neprofesionálního profesního rozvoje a sociálně zakotveného mnohostranného zapojení komunity.

Mary Lou Fulton Teachers College podniká kroky spojením lidí a nápadů, aby zvýšila schopnosti jednotlivých pedagogů a zlepšila výkonnost vzdělávacích systémů.

Principiální inovace je základní hodnotou, která inspiruje všechny aktivity na Mary Lou Fulton Teachers College: naše akademické programy; naše strategické iniciativy; jak učíme a učíme se a jak spolupracujeme navzájem a se společenstvími, kterým sloužíme.

Na Mary Lou Fulton Teachers College chceme posunout konverzaci a akci týkající se vzdělávání za hranice normálu. V tomto blogu sdílím já a další členové MLFTC něco z toho, co děláme a proč to děláme. Přemýšlíme o tom, co jsme se naučili a co nás nadále výzvou.

Místa

 • Tempe

  South Forest Mall,1050, 85281, Tempe

  • North Mountain Village

   North Mountain Village, Spojené státy americké

   • Mesa

    Mesa, Spojené státy americké

    Otázky