Keystone logo
© BIMM University
Aston University Online

Aston University Online

Aston University Online

Úvod

Aston Online aspiruje na to, aby se stal přední destinací pro online vzdělávání ve Spojeném království a umožnil globální komunitě studentů uspět v práci a životě prostřednictvím flexibilního učení zaměřeného na studenty.

Naše portfolio vědeckých, technologických a podnikových programů posílí zaměstnatelnost a sociální mobilitu tím, že se bude zabývat vysoce poptávanými pracovními místy a nedostatkem dovedností na místní, národní i globální úrovni.

Prostřednictvím inovativní pedagogiky a špičkových technologií připraví Aston Online absolventy po celém světě s vůdčími, manažerskými a podnikatelskými dovednostmi pro digitální ekonomiku.

Prozkoumejte rozmanitou škálu programů přizpůsobených pro globální studenty. Využijte flexibilní online výuku, odbornou fakultu a vzdělání navržené tak, aby odrážely požadavky problémů „skutečného světa“.

Byli jsme v užším výběru na Business School of the Year v Times Higher Education Awards 2023.

Aston University je v The Times a Sunday Times University Guide 2024 druhou univerzitou roku v počtu absolventů.

Aston Business School je součástí elitní skupiny globálních obchodních škol, které jsou držiteli zlatého standardu „triple-crown“ akreditace od AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business), AMBA (Association of MBA) a EQUIS (EFMD Quality Improvement System ).

Aston University získala Triple Gold za vysokoškolské programy – nejvyšší možné hodnocení pro Teaching Excellence Framework (TEF).

Tituly Aston Online

S online titulem na Aston University můžete studovat kdekoli na světě svým vlastním tempem a po celou dobu získávat specializovanou podporu. Jsou navrženy s ohledem na flexibilitu a jsou ideální pro ty, kteří chtějí studovat kolem pracovních a životních závazků.

Budete součástí živé online vzdělávací komunity a připojí se k vám studenti z celého světa. Naše digitální platformy na míru znamenají, že můžete získat pomoc od odborných lektorů, když ji potřebujete, získat přístup k učebním materiálům a získat směs přednášek, živých akcí a online interakce s kolegy a zaměstnanci.

Přijímací řízení

**Ekvivalentní zahraniční titul uznávaný Aston University**

Vstupní požadavky na vysokoškolské programy jsou obvykle:

- BBB (standardní nabídka)

- BBC (s minimálním stupněm B EPQ nebo Core Maths)

- BBC (kontextová nabídka)

Vstupní požadavky na postgraduální programy jsou obvykle:

- Britský titul 2:2 (nižší vyznamenání druhé třídy) nebo mezinárodní ekvivalent

* Při přijímacím řízení se posuzuje znalost anglického jazyka. Pokud potřebujeme důkaz o vašich znalostech angličtiny, můžeme vás požádat o složení některého z uznávaných testů, jako je IELTS.

How to Apply

Náš závazek usnadnit proces studia se odráží v našem zefektivnění a zrychlení

proces aplikace.

Krok 1: Promluvte si s poradcem pro nábor studentů

Náš zkušený tým vás provede procesem přihlášky a zodpoví veškeré otázky, které můžete mít ohledně studijní zátěže, podrobností o ekvivalentních kvalifikacích ve vaší zemi, poplatcích nebo o tom, jak funguje online studium. Volejte: +44 (0) 121 824 6374

Krok 2: Poskytněte své dokumenty

Poradíme vám s dokumenty, které musíte předložit ke zpracování vaší žádosti, jako jsou předchozí kvalifikace nebo váš aktuální životopis. Pro usnadnění mohou být dokumenty zaslány e-mailem přímo vašemu specializovanému poradci.

Krok 3: Zjistěte, zda máte místo

Dokončíme vaši žádost a rozhodneme se na základě vstupních kritérií. Žadatelé mohou

obvykle očekávejte rozhodnutí do tří pracovních dnů.

Krok 4: Přijměte svou nabídku

Úspěšní žadatelé obdrží oficiální nabídkový dopis s informacemi před uzavřením smlouvy.

Tyto informace umožňují uchazečům učinit informované rozhodnutí, zda nabídku studia u nás přijmout či nikoli.

Krok 5: Zajistěte si své místo

Abyste si zajistili své místo v programu, budete muset zaplatit zálohu, která bude odečtena z celkového školného.

Stipendia a financování

We offer a range of scholarships to ensure that anyone qualified to come to Aston University can do so, regardless of their financial circumstances. We are committed to supporting the most talented and hardworking students to achieve their potential through schemes that help lower tuition and living costs. Scholarships awarded by Aston are discounted from your tuition fees.

Scholarships for UK students are listed below:

 • Aston Achievement / Vice Chancellor's Achievement Scholarship
 • Aston Forward Scholarships
 • Aston Support Scholarship
 • Aston Mature Adult Learners Scholarship
 • Aston Aspiration Scholarship
 • Aston Extra Scholarship
 • Aston Placement Scholarship
 • The Ernest Edward Scholarships for Asylum Seekers
 • Mercedes HPP Scholarships
 • MSc Motorsport Scholarship Programme
 • MSc Applied Artificial Intelligence Scholarship

Žebříčky

Trojité zlato:

Aston University získala Triple Gold – nejvyšší možné hodnocení pro Teaching Excellence Framework (TEF) 2023.

Teaching Excellence Framework (TEF) je národní program provozovaný Úřadem pro studenty (OfS). Posuzuje a hodnotí univerzity a vysoké školy z hlediska dokonalosti nad souborem minimálních požadavků na akademickou kvalitu a standardy. Aston University dosáhla nejlepšího možného hodnocení TEF – Gold celkově a Gold pro oba podpůrné aspekty: Studentské zkušenosti a Studentské výsledky.

Druhé místo na pozici absolventa:

Aston University je Univerzitou roku na druhém místě v počtu absolventů v The Times a Sunday Times University Guide 2024. The Times a Sunday Times Good University Guide nyní řadí Aston University na 38. národní místo, což je zlepšení o sedm míst ve srovnání s rokem 2023. Univerzita se řadí na 18 pro absolventy a na 22 pro míru pokračování.

25 nejlepších britských univerzit:

Aston University se umístila na 25. místě ve Spojeném království v Guardian University Guide, 2024.

Mezi nejlepší na světě pro obchod a management:

Aston University has risen to 66th place in the world (and into the top 10 in the UK) in the 2024 QS World Rankings by Subject for Business and Management Studies.

Nesplacený výdělek po ukončení studia:

Podle nových údajů, které zveřejnilo ministerstvo školství, patří absolventi Aston University pět let po ukončení studia mezi nejlépe placené v zemi.

Data 2022 Longitudinal Education Outcomes (LEO) ukazují, že zaměstnaní absolventi Aston University mají 16. nejvyšší průměrný plat celkově pět let po promoci ve výši 33 400 GBP.

Top 30 % globálních institucí:

Aston University je v žebříčku QS World University Ranking 2024 na 446. místě, čímž se univerzita zařadila mezi 30 % nejlepších světových institucí a na 46. místo na národní úrovni.

Mezi hlavní ocenění za posledních několik let patří:

Univerzita roku 2020 (The Guardian)

Vynikající podnikatelská univerzita, 2020 (Times Higher Education Awards)

Zlatá cena Athena SWAN za vliv na rovnost pohlaví

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

 • Birmingham

  Aston Street, B4 7ET, Birmingham

Otázky