Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Aston American University

Aston American University

Aston American University

Úvod

Aston American University je flexibilní a poskytuje rafinované, technologické vzdělávání pro studenty z celého světa. Vzhledem k tomu, že i nadále přijímáme naše rozmanité studenty starostlivou a osobní podporou, těšíme se, že každý rok splníme cíle vysokoškolského vzdělávání naší rozmanité skupiny uchazečů. Ať už jsou studenti mladí profesionálové, pracující rodiče nebo důchodci, poskytujeme všechny nástroje a techniky nezbytné k tomu, abychom mohli konkurovat na dnešním globálním trhu.

Neustále se snažíme zajistit, aby vzdělávací cesta našich studentů byla přizpůsobena jejich osobním zkušenostem a kariérním cílům. Studentům, jejichž mateřským jazykem není angličtina, nabízíme těmto studentům plnou podporu, aby mohli získat americké vzdělání v jazyce, kterému rozumí.

Mnoho našich studentů se aktivně podílí na budování své kariéry. Aston American University může studentům nabídnout příležitosti k lepšímu výkonu zaměstnání a vyšším mzdám pomocí vzdělávacích programů, které jsou použitelné v reálných podmínkách pracovního života. Aston American University jsou dveře k příležitostem. Jediné, co musíte udělat, je otevřít.

Místa

  • Honolulu

    Merchant Street,55, 96813, Honolulu

    Otázky