Keystone logo
Asian International College

Asian International College

Asian International College

Úvod

Asian International College (AIC) se snaží spojit s komunitou globálních občanů, kteří sdílejí participativní přístup k učení a mají zájem být vůdci dnešní znalostní ekonomiky, aby byli připraveni na budoucnost. Studenti se připojují k programům AIC nejen proto, aby je „učili“, ale aby přemýšleli, účastnili se a tvořili.

Proč zvolit AIC

Jako jeden z předních singapurských institutů pro předškolní vzdělávání poskytujeme řadu akreditovaných certifikačních a diplomových programů v angličtině a mandarínštině, které připravují pedagogy na zářivé kariéry v oblasti péče a vzdělávání v raném dětství (ECCE).

Zaměřujeme se na podnícení vášně a prohlubování znalostí a dovedností odborníků v oblasti vzdělávání v raném dětství. Naše programy certifikátů a diplomů přesahují konvenční přístupy. Prostřednictvím současné pedagogiky kombinujeme teorii a praktické zkušenosti ve skutečně globálním prostředí, což umožňuje našim studentům ponořit se do osvědčených postupů z celého světa.

Jako důkaz našich vysokých standardů byla Asian International College v žebříčku a průzkumu JobsCentral Learning 2012 a žebříčku JobsCentral Learning zvolena 30 nejlepších „preferovaných soukromých vzdělávacích institucí - CELKOVĚ“.

Akreditace

Agentura pro rozvoj raného dětství (ECDA) je autonomní agentura, na kterou společně dohlíží ministerstvo školství (MOE) a ministerstvo sociálního a rodinného rozvoje (MSF), a slouží jako regulační a rozvojová agentura pro sektor raného dětství v Singapuru . Následující níže uvedené programy pro rané dětství jsou akreditovány agenturou ECDA:

 • Vyšší certifikáty WSQ v péči o kojence (angličtina a čínština)
 • Pokročilé certifikáty WSQ v prvních letech (anglicky)
 • WSQ Professional Diploma in Early Childhood Care and Education (English and Chinese)*
 • WSQ Professional Diploma in Early Childhood Care and Education-Teaching (English and Chinese)

*WSQ Professional Diploma in Early Childhood Care and Education (English and Chinese) is a teach-out program.

Všechny naše certifikáty a diplomy WSQ jsou vyvíjeny podle rámce dovedností pro péči a vzdělávání v raném dětství, což je klíčová iniciativa v rámci dovedností Future Singapore (SSG) a Workforce Singapore (WSG). Klíčovým rysem rámce dovedností je uznání předchozího učení a kompetencí dosažených v zaměstnání. Finanční podpora bude poskytnuta každému jednotlivci (singapurskému a PR), který má zájem o vstup do sektoru ECCE nebo v současné době v tomto odvětví.

Obohacující učební zážitek

Naše programy jsou dodávány buď formou třídních kurzů tváří v tvář, nebo kombinací obou nebo hybridních režimů, aby se zlepšila zkušenost studentů s učením.

Třídy jsou naplánovány téměř denně (v závislosti na programu nebo modulu) buď na den, nebo na večery, aby vyhovovaly studentům z různých prostředí. Tato sezení jsou zaměřena na interaktivní učební činnosti a studenti jsou hodnoceni pomocí různých metod, mezi které patří mimo jiné hraní rolí, prezentace, skupinové diskuse nebo práce na projektech, které mají prokázat své učení.

Naše exkluzivní partnerství se čtyřmi předními singapurskými značkami v oblasti předškolního vzdělávání - Brighton Montessori; Učení vize; Odyssey, The Global Preschool; a Pat's Schoolhouse-poskytuje našim studentům neocenitelnou expozici osvědčeným postupům v oboru a špičkovým pedagogikám. Abychom obohatili zkušenosti našich studentů, podporujeme naše studenty příslušnými praktickými stážemi, kariérním poradenstvím a pracovními stážemi.

Důraz na kvalitu a spokojenost studentů

Váš úspěch a zkušenosti s učením jsou našimi prioritami. Usilujeme o neustálé zlepšování a dokonalost, abychom zajistili, že od nás dostanete to nejlepší. Pravidelně zapojujeme naše studenty do zpětné vazby, abychom zajistili, že naše programy zůstanou aktuální a relevantní.

Naše programy poskytuje specializovaný tým členů fakulty na plný úvazek a doplňujících členů s vynikajícím akademickým zázemím a hlubokými zkušenostmi z oboru. Naši členové fakulty jdou nad rámec výuky; působí jako trenéři a mentoři, aby pomohli našim studentům plně využít jejich potenciál.

Schopnosti zaměstnatelnosti

V AIC jsme vždy připraveni pomoci připravit naše absolventy na pracovní sílu. Organizujeme činnosti, jako jsou kariérní veletrhy, a poskytujeme služby doporučení zaměstnání, jejichž cílem je spojit absolventy s potenciálními zaměstnavateli.

Strategické umístění

V AIC jsme vždy připraveni pomoci připravit naše absolventy na pracovní sílu. Organizujeme činnosti, jako jsou kariérní veletrhy, a poskytujeme služby doporučení zaměstnání, jejichž cílem je spojit absolventy s potenciálními zaměstnavateli.

Místa

 • Singapore

  11, Eunos Road 8, #04-01 Lifelong Learning Institute, , Singapore

 • Singapore

  Singapore, Singapur

  Otázky