Keystone logo
Arizona State University - School of Sustainability Magistr ve vědě o globální udržitelnosti
Arizona State University - School of Sustainability

Magistr ve vědě o globální udržitelnosti

Tempe, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tento magisterský program je jedním z prvních svého druhu - vhodný pro studenty, kteří se zajímají o výzkum, mezinárodní spolupráci, projektové učení a pracují globálně na řešení problémů udržitelnosti. Studenti získají magisterské tituly v oboru globální udržitelnosti na Arizonské státní univerzitě a Leuphana University v německém Lüneburgu.

O magisterském studiu v oboru globální udržitelnosti - MS-GSS

Master of Science in Global Sustainability Science je dvouletý společný studijní program nabízený společně Arizonskou státní univerzitou (ASU) v USA a Leuphana University v Lüneburgu v Německu.

Studenti, kteří se účastní programu, získají titul MS v oboru globální udržitelnosti z Arizonské státní univerzity a titul MSc v oboru globální udržitelnost z univerzity v Leuphana. Studenti z obou univerzit spolupracují během celého programu a společně tráví jeden semestr v Leuphaně a jeden semestr společně v hlavním kampusu ASU v Tempe. Titul vrcholí vyvrcholením ve formě publikovatelného článku vědeckého časopisu.

Studenti mají příležitost zapojit se do problémů udržitelnosti a jejich řešení v mezinárodním prostředí. Program se zaměřuje na normativní a transformační aspekty udržitelnosti a propojuje výzkum s praktickou implementací řešení udržitelnosti. Projektové učení nabízí studentům příležitosti k provádění jejich výzkumu řešení udržitelnosti v reálném světě ve spolupráci se zúčastněnými stranami a odborníky. Kromě toho program usnadňuje mezikulturní spolupráci, která připravuje absolventy na práci v mezinárodně působících institucích a organizacích.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy