Keystone logo
Arden Study Centre, Berlin

Arden Study Centre, Berlin

Arden Study Centre, Berlin

Speciální sleva pro turecké státní příslušníky

Turečtí státní příslušníci mají nárok na speciální slevu ve výši 6 000 EUR ze školného na postgraduální programy. Platí obchodní podmínky, klikněte na odkaz pro více informací o našich kurzech.

Úvod

Škola

Zde ve studijním centru Arden v Berlíně jsme stoprocentně odhodláni poskytovat vysoce kvalitní obchodní vzdělání těm, kteří chtějí svou kariéru dále rozvíjet v různých průmyslových odvětvích.

119555__MG_45551.jpg

O

Na Ardenově univerzitě se zaměřujeme na zajištění toho, aby vysokoškolské vzdělání bylo dostupné pro všechny. V Německu nabízíme v Německu oborové podgraduální a postgraduální kurzy, které vyučuje odborná fakulta. Studenti se mohou rozhodnout pro studium na plný nebo částečný úvazek, a proto přizpůsobit svá studia tak, aby vyhovovala jejich rozvrhům.

119558_IMG_6772.JPG

Odbornost a pověst

Chápeme, jak může být pro studenty obtížné přizpůsobit svá studia denním závazkům. Proto nabízíme Blended Learning, které kombinuje podpůrné osobní učení a výuku s nezávislým online studiem. Studenti mají nepřetržitý přístup k naší inovativní online výukové platformě iLearn, která poskytuje přístup k velkému množství e-learningových zdrojů. Tento flexibilní model doručení umožňuje studentům vytvořit praktický rozvrh, který se hodí do jejich života.

Naši lektoři se věnují podpoře akademického rozvoje studentů od prvního dne a dohledu nad dosahováním výsledků učení. Studenti také mohou těžit z naší odborné fakulty, která má dlouholeté akademické a průmyslové znalosti.

119564_DataAnalyticsandmktng_Africa.jpeg

Umístění

Moderní studijní centrum Arden se nachází v srdci Berlína, start-up hlavního města Evropy. Studenti těží z toho, že jsou obklopeni některými z největších hráčů v korporátním světě, včetně Sony, Deutsche Bahn a Daimler. Vzkvétající obchodní scéna města poskytuje dostatek příležitostí pro vytváření sítí a příležitost pro studenty, aby se akademicky rozvíjeli mimo třídu.

Samotné studijní centrum nabízí nejmodernější zařízení se snadným přístupem k obchodům, restauracím a různým špičkovým atrakcím, kde se dozvíte o bohaté kulturní a politické historii města.

119554_ThinkstockPhotos-518023832.jpg

Podpora kariéry

Ve virtuální učebně iLearn sídlí náš online kariérní portál, jehož cílem je zajistit, aby naši studenti vynikli před zaměstnavateli na dnešním konkurenčním trhu práce. Portál, který nabízí řadu užitečných nástrojů od simulátoru pohovorů a tvůrce životopisů, přes globální vyhledávač až po e-learningové kurzy, se snaží pomoci studentům dosáhnout jejich kariérních cílů.

Kromě podpory nabízené naším online kariérním centrem jsou všechny naše kurzy v Arden navrženy s hlavním zaměřením na zaměstnatelnost. Spojením teorie s praxí naše programy poskytnou vyhledávané znalosti, které lze po ukončení studia přímo aplikovat na pracovišti.

119562_DataAnalyticsandmktng_EastAsia.jpeg

Mezinárodní odvolání

Po dosavadní podpoře více než 50 000 studentů z více než 150 zemí se snažíme zajistit, aby vysoce kvalitní vzdělávání Ardenu bylo dostupné mezinárodním studentům z celého světa.

Všechny naše kurzy jsou navíc vyučovány v angličtině, předním světovém obchodním jazyce, a nabízíme také bezplatné lekce němčiny. Věříme, že tyto výhodné jazykové znalosti výrazně zvýší vyhlídky studentů na zaměstnání v Německu a po celém světě.

119559_ProjectManagement_Africa.jpg

Naše hodnoty

  • Dostupnost - Nabízíme flexibilní online učení, takže studenti mohou studovat kdykoli a kdekoli.
  • Flexibilita - Díky naší inovativní online výukové platformě mohou studenti přizpůsobit svá studia svým každodenním závazkům.
  • Programy zaměřené na kariéru - Naše kurzy jsou navrženy tak, aby poskytovaly studentům klíčové obchodní dovednosti potřebné k úspěchu na dnešním konkurenčním trhu práce.
  • Podpora - Náš online portál o zaměstnání je věnován osobnímu a akademickému rozvoji našich studentů a zajišťuje, aby byli plně připraveni na pracoviště.
  • Financování - věříme, že finanční zájmy by neměly být překážkou osobního rozvoje. Proto nabízíme flexibilní financování a nabízíme vysoce kvalitní vzdělávání.

119552_ProjectManagement_LATAM.jpg

Místa

  • Berlin

    Arden Study Centre Berlin, Dessauer Str. 3-5, 10963, Berlin

    Otázky