We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eva Dang
Apsley Business School

Apsley Business School

Apsley Business School

Úvod

Apsley Business School (ABS) poskytuje širokou škálu akreditovaných vysokoškolských a postgraduálních studijních programů, kurzů celoživotního učení a balíčků v oblasti informační bezpečnosti, informačních a komunikačních technologií (ICT) a obecných obchodních kompetencí zaměřených na profesionály na pracovišti.

Na základě více než 18 let zkušeností v oblasti poradenství a školení je náš tým zkušených a kvalifikovaných lektorů v ABS schopen plánovat a poskytovat akreditované školení na zakázku na pracovišti, online nebo v jednom z našich satelitních areálů v Londýně a Velké Británii. Zkušenosti ukazují, že profesionálové preferují pro své školicí výsledky a obsah model smíšeného doručování: Tato kombinace doručování online a ve třídě nejlépe využívá váš omezený čas a pomáhá vám efektivně dosáhnout vašich vzdělávacích cílů.

Místa

  • London

    2 Apsley House, 176 Upper Richmond Road, SW15 2SH, London

    Otázky