Keystone logo
Anton Bruckner University Master Program Piano
Anton Bruckner University

Master Program Piano

Linz, Rakousko

Request duration

Němec

Request pace

Request application deadline

Oct 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Umělecký magisterský titul v oboru klavír slouží k prohloubení dovedností získaných v bakalářském studiu s cílem vysoce kvalifikovaného uměleckého odborného výcviku. Mělo by zprostředkovat kvalifikaci pro samostatnou, vysoce odpovědnou uměleckou činnost jako instrumentalisty a přispět k rozvoji a otevírání umění kritickým zkoumáním uměleckých a umělecko-vědeckých otázek

Magisterský titul zvyšuje kvalifikaci získanou v bakalářském studijním programu za účelem jeho rozšíření a prohloubení v oblasti hlavního oboru nebo oboru, který má být vybrán, jakož i dovedností a znalostí. Tím je zajištěno, že nezbytná diferenciace nebude účinná pouze v oblasti ZKF, jako je tomu v bakalářském studiu, ale také v doplňkových kurzech. Učební plán nicméně poskytuje širokou škálu běžných předmětů, což zajišťuje jednotnou strukturu a úroveň výcviku navzdory odvětvovému nebo specializačnímu modelu pod záštitou společného magisterského studia.

Odborná kvalifikace instrumentalisty již získaná po ukončení bakalářského studia se v magisterském studiu individuálně prohlubuje. Odpovídající profesní obory existují jak v institucionálním sektoru (např. Divadelní, koncertní nebo rozhlasové orchestry, hudební školy), tak ve svobodném povolání.

Doba trvání: 4 semestry / 120 ECTS

Jazyk výuky: němčina

Akademický titul: Master of Arts (MA)

O Škole

Otázky

Podobné kurzy