Keystone logo
Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

Úvod

O nás

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University je plnohodnotná, akreditovaná, neveřejná vysokoškolská instituce, která se rozvíjí s nebývalou dynamikou. Historie univerzity může být krátká, ale je bohatá a ukazuje se jako jedinečný příběh úspěchu. Počínaje prakticky od nuly v roce 2000 se instituce vyvíjí s úchvatným tempem. AFMKU začala od myšlenky v roce 1998, která byla změněna na návrh zakladatelů. V dalším kroku byla instituce oficiálně založena (2000) na ministerské akreditaci a začala fungovat v pronajatých budovách na několika místech v Krakově. Jeho akademická nabídka obsahovala 5 studijních oborů (mezinárodní vztahy, studium rodiny, marketing, řízení a administrativa) a v prvním roce bylo zapsáno jen málo více než 1200 studentů, což samo o sobě bylo velkým úspěchem - byla první neveřejná vysokoškolská instituce v Polsku, která začala s tak širokou nabídkou.

Nyní je to prosperující a živé akademické centrum umístěné v druhém největším městě v Polsku, Krakově, městě proslulém mimořádně bohatou akademickou tradicí, která se odehrává více než 600 let. V rámci 6 fakult nabízíme 21 studijních oborů téměř 9 000 studentům. Vytvořili jsme vlastní nejmodernější kampus, který se skládá z univerzitní správy, vynikajících učebních zařízení, počítačových laboratoří, kavárny, obchodů, doktorských ordinací, posilovny, knihovny, studentských organizací, televizního studia, uměleckých galerií, univerzitních hotelů a více. Pozoruhodný pokrok, který jsme učinili, lze jasně vidět v rozvoji naší akademické nabídky, která proběhla během tohoto krátkého období od založení.

Univerzitní areál je ve výborné lokalitě s snadným přístupem ze železniční a autobusové stanice i mezinárodního letiště. Je umístěn v centru města na břehu Vistula asi tři kilometry od historického centra metropole - turistická atrakce světové třídy, Staré město, je jen třicet minut chůze nebo deset minut jízdy na jedné z častých autobusové nebo tramvajové služby. Supermarkety, nákupní centrum, komplex kina jsou v docházkové vzdálenosti.

Místa

  • Kraków

    Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1 30-705, , Kraków

Otázky