Keystone logo
Anderson University South Carolina

Anderson University South Carolina

Anderson University South Carolina

Úvod

Anderson University je selektivní komplexní křesťanská univerzita nabízet mládenci, magisterské a doktorské tituly na akademické půdě a on-line. Anderson získal řadu národních uznání, včetně:

Top Tier (# 21) US News & World Report Americká Best vysokých škol Jeden z "49 Žádané univerzity ke shlédnutí v Americe" (US News & World Report) Princeton Review se 136 Nejlepší Southeastern Colleges Tlačítko # 2 Regionální škola na jihu za "Excellence ve výuce" (US News & World Report) Jeden z "Americas 100 Best College kupuje"

NAŠE HISTORIE Anderson University stopuje jeho původ k jednomu z prvních institucí vyššího vzdělání pro ženy ve Spojených státech. Johnson Žena seminář otevřel ve městě Anderson v roce 1848. Zakladatelem byl reverend William B. Johnson. Škola ctihodný pan Johnson založil byla nucena uzavřít během občanské války a neměl znovu; ale v době nová generace provedeny na to, co bylo zahájeno v této instituci. Skupina veřejně prospěšné občanů, která si přeje, který má instituce vyššího vzdělání v Anderson, nabídl 32 akrů půdy a $ 100,000 k Jižní Karolíně baptistické konvence na jejich setkání v roce 1910. Úmluva nominovala skupinu správců, a Anderson vysoká škola byla udělil výsadu v roce 1911 v Jižní Karolíně valné hromady. V roce 1912 vysoká škola otevřela své dveře a provozována jako čtyřleté vysoké školy pro ženy až do roku 1930. V roce 1929, Anderson přešli k junior vysokou školu, první ve státě. Vysoká škola se stala coeducational dvouletý instituce v roce 1930.

V prosinci 1989 se správní rada hlasovala vrátit College k jeho stavu jako čtyřleté instituce, počínaje zimním semestru roku 1991. Toto rozhodnutí bylo následně potvrzen jednomyslným hlasováním generální rady Jižní Karolíně baptistické konvence. První čtyři roky třídy od roku 1930 absolvoval v květnu 1993. Na jaře roku 2005, představenstvo Andersona rada hlasovala o změnu statutu univerzity pro instituce, aby odrážely nový přírůstek programů absolventa a reorganizaci akademických divizí do škol. Dne 1. ledna 2006, Anderson škola stala Anderson University. Komunita Anderson, které porodily do univerzity, živil a podporoval instituce v celé historii univerzity. Na druhé straně, univerzita poskytuje intelektuální, kulturní a rekreační příležitosti pro občany této oblasti Anderson, a učinil významný příspěvek k ekonomice komunity. Anderson University zažívá rychlý růst pod vedením prezidenta, Dr. Evans Whitaker. Anderson University nyní přijme přibližně 3000 studentů z 38 států a 15 cizích zemí. Zakotvena v křesťanské perspektivy, Anderson nabízí více než 50 bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů. NAŠE AKREDITACE Anderson University je akreditován jižního sdružení vysokých škol a škol Komise o vysokých školách udělování bakalářských a magisterských a doktorských titulů. Profesionální akreditace zahrnuje Národní asociace škol hudby (NASM), Národní rada pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE), Asociace Collegiate Obchodní školy a programy (ACBSP) a Národní asociace škol umění a designu (NASAD ). Naše fakulta Vedeni závazku k dokonalosti výuky, Anderson je schopnost investovat své životy do vašeho osobního a intelektuální úspěch. Naše fakulta se vyznačují tím, že vytvoří jedinečné opportunites pro studenty angažovanosti a užitečnou podporu, zejména pro AU Online studenty. Osmdesát dva procent z AU fakulty držet nejvyšší stupeň ve svém oboru. NAŠE DOSTUPNOST Anderson University byla uznána jako jeden z nejdostupnějších vysokých škol na jihu. V poslední době, US News & World Report, zařadil AU mezi top 11 univerzit na jihu (veřejného a soukromého) pro studenty, které se akumulují nejmenší vzdělávací dluhu. NAŠE MISE Anderson University je akademická obec, poskytující náročné vzdělání zakotvené ve svobodných uměních, rozšířený profesionální a magisterské programy a spolupráce vzdělávacích soustředit na vývoj charakteru, služebníka vedení, a kulturní angažovanost. To je různorodá komunita, která je Kristus-střed, na lidi zaměřené, student-orientované, kvalita-řízený, a do budoucnosti směřující. NAŠE VIZE Anderson University existuje být premier učení University, kde svobodná umění a odborné studie se daří v rámci výrazně křesťanské společenství fakulty, zaměstnanců a studentů věnovanou vzdělávání a služeb.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Anderson

    Anderson University 316 Boulevard, Anderson, 29621, Anderson

    Otázky