Keystone logo
Anaheim University Online

Anaheim University Online

Anaheim University Online

Úvod

Anaheim University Je průkopnická on - line instituce vysokoškolského vzdělávání založená v roce 1996 se svými administrativními kancelářemi v Praze Anaheim, Kalifornie. Anaheim University je akreditována Komise pro akreditaci na dálku (DEAC). UNIVERZITAProstřednictvím svých nejmodernějších online prostředí pro výuku tváří v tvář poskytuje studentům po celém světě příležitost komunikovat s nejznámějšími odborníky ve svých oborech, což jim umožňuje dále rozvíjet své znalosti a rozvíjet své odborné dovednosti Uživatelsky přívětivé a interaktivní prostředí. Anaheim University Nabízí on-line programy v oblasti výuky angličtiny pro učitele, obchodní administrativu, mezinárodní podnikání, udržitelné řízení, podnikání a filmové tvorby.

Anaheim University Se zavázala k jeho mottu, "Studenti nejdříve, vždycky." Vy a vaše nejlepší zájmy je náš první zájem. Naším cílem je poskytnout studentům po celém světě příležitost získat kvalitní vzdělání a současně posílit svou kariéru. Cenově dostupný výukový program umožňuje studentům platit kurz samozřejmě, když projdou programem, což umožňuje mnoha absolventům bez jakýchkoli dluhů nebo studentských půjček.

Mise

Univerzita Anaheim byla založena jako jedinečná, inovativní a udržitelná instituce vyššího vzdělávání, která uspokojuje vzdělávací potřeby rozmanitého a globálního studentského subjektu prostřednictvím akademických programů nejvyšší kvality. Věnuje se filosofii zaměřené na studenty a vede Anaheim University k dispozici kvalifikovaným studentům po celém světě prostřednictvím online i on-campus studie.

Anaheim University Cíle

Využitím příležitostí, které jsou k dispozici prostřednictvím nejnovějších technologických inovací, byla univerzita Anaheim navržena tak, aby byla globální institucí s multikulturním zaměřením s programy navrženými tak, aby uspokojily potřeby jejích různorodých studentských skupin. K dosažení tohoto cíle má Anaheimová univerzita tyto cíle:

 • Dokonalost akademického poučení prostřednictvím poradenství a odborných znalostí specializované fakulty
 • Využití nových a spolehlivých technologií
 • Nasazení technologických zdrojů pro učení
 • Uspokojování vzdělávacích potřeb studentů tím, že nabízejí vzdělávací programy, které jinak nejsou k dispozici studentům z důvodu přístupu, nákladů nebo pracovní doby
 • Poskytování vzdělávacího prostředí, ve kterém mohou studenti přijímat aktivní úlohy ve svých učebních procesech
 • Podpora akademického prostředí, v němž jsou členové fakulty schopni poskytovat nejkvalitnější vzdělávací programy
 • Pravidelné hodnocení a hodnocení kurzů a programů, které zajistí kvalitu učebních osnov

Místa

 • USA Online

  1240 S. State College Blvd., 92806-5150, USA Online

  Otázky