Keystone logo
Anadolu University

Anadolu University

Anadolu University

Úvod

Akademie ekonomických a obchodních věd Eskişehir, založená v roce 1958, byla základem Anadolu University . Akademii v roce 1982 vystřídala Anadolu University , která si získala zasloužené místo jako moderní, dynamická a inovativní instituce mezi největšími univerzitami nejen v Turecku, ale i ve světě. Nachází se v centru města Eskişehir, které je známé jako město vědy, kultury a mládeže, v jeho areálu sídlí 12 fakult (vysokoškolská úroveň) - tři z nich nabízejí distanční vzdělávání, 3 aplikované školy - z nichž jedna je hudební a drama, 2 odborné školy (přidružená úroveň), 6 postgraduálních škol - z toho čtyři postgraduální a postgraduální a 30 výzkumných středisek.

Anadolu University byla průkopnickou institucí na mnoha frontách. Nejdůležitější z nich je úspěch implementace systému distančního vzdělávání. Dnes je celkový počet studentů tří fakult distančního vzdělávání přes 2 miliony. Úspěch ve vývoji tohoto systému vzalo mnoho institucí v různých zemích za vzor.

Ve svých odděleních vybavených špičkovými technologiemi Anadolu University se svou fakultou, která se snaží být nejlepší ve svém oboru a věnuje veškerý svůj čas svým studentům, usilovně pracuje na přípravě svých studentů na to, aby byli nejlepší ve své kreativní a dynamické nastavení učení.

Místa

  • Eskişehir

    Yeşiltepe, Yeşiltepe Mahallesi, Anadolu Üniversitesi, Yunus Emre Kampüsü Rektörlük Binası, 26470 Tepebaşı/Eskişehir, Turkey, , Eskişehir

    Otázky