We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Amsterdam Tech

Amsterdam Tech

Amsterdam Tech

Úvod

Připojte se k prosperující komunitě talentovaných a vizionářských společností. Společně budeme průkopníkem učení založeného na práci pro digitální ekonomiku.

Náš přístup a metodika jsou zakořeněny v hlavní činnosti – komplexním vzdělávacím programu. Nabízíme interaktivní a zážitkovou výuku.

Nepoužíváme tradiční přístup ve třídě. Žádné zkoušky, žádné přednášky, žádní učitelé. Místo toho se zaměřujeme na získání doménových (technických) a vůdčích dovedností, které jsou na trhu práce na vyžádání, pomůžeme vám vybudovat portfolio prostřednictvím praktických úkolů a projektů a spojíme vás s facilitátory a mentory s přímou zkušeností v oboru.

Takto inovujeme zkušenost s učením:

Pathways za programy

Připravte se na světlou technologickou budoucnost. Vyberte si jednu z naší vyhledávané kariéry Pathways .

Campus Anywhere

Maximální flexibilita - naučte se, kde se nacházíte, s naší digitální a zážitkovou vzdělávací platformou.

Učení pro celou osobu

Mistrovské dovednosti, zlepšují lidské a vedoucí schopnosti, těší se týmové práci a budování vztahů.

Naše talentované Pathways

Učte se během praxe a získejte vysokoškolské vzdělání založené na práci. Připojte se k našemu Talent Accelerator, který vám usnadní vstup na holandský a evropský trh práce.

Ve zkratce

Naše jedinečná metodologie učení vám umožní získat si svůj titul, zatímco vy praxe dovedností prostřednictvím:

 • Týdenní workshopy
 • Týdenní akční učební skupiny
 • Projekty a úkoly založené na práci
 • Mentoring on Demand
 • Dvouměsíční univerzitní radnice

Je Amsterdam Tech Learning Experience pro vás to pravé?

Musím jít do kampusu?

Ne, naše online platforma a workshopy/akční vzdělávací skupiny/mentoring na částečný úvazek vám umožňují pracovat při studiu.

Jednou z věcí, které opravdu chci ve svém vzdělání, je někdo, kdo zná své věci a bude se mnou pracovat.

Amsterdam Tech je o sociálním učení, kde budete mít příležitost připojit se ke komunitě studentů, mentorů a facilitátorů prostřednictvím workshopů, mentoringu a skupin akčního učení.

Nejsem akademik - jsem více hands-on. Je tato škola správná pro mě?

Náš důraz na projektové učení usnadňuje a zpřístupňuje lidem, jejichž síla je v praktickém učení.

Amsterdam jako rozbočovač

Amsterdam je jedním ze 3 nejrychleji rostoucích ekonomických regionů v Evropě. Jako partner Amsterdam Economic Board a zakládající člen TechConnect jsme odhodláni přinášet globální technologické talenty do amsterdamského regionu.

Akreditace

Mezinárodní akreditace

Amsterdam Tech je akreditován akreditační službou pro mezinárodní školy, vysoké školy a univerzity (ASIC), což je nezávislý orgán poskytující akreditační služby pro nezávislé školy dalšího a vyššího vzdělávání.

Akreditace ASIC pomáhá studentům a rodičům učinit informovanější volbu. Pomůže také škole, vysoké škole, univerzitě, poskytovateli školení nebo poskytovateli distančního vzdělávání ukázat mezinárodnímu studentskému sboru, že jsou vysoce kvalitní institucí.

Amsterdam Tech nabízí kredity a tituly prostřednictvím ověřovacího partnerství s European Leadership University, která funguje se souhlasem Ministerstva kultury a vzdělávání a Rady pro plánování, hodnocení, akreditaci a koordinaci vysokého školství v Nikósii na Severním Kypru. I když jsou udělené tituly mezinárodně uznávané a akreditované jako evropské tituly, nevedou k místnímu nizozemskému titulu na základě nizozemského zákona o vysokém školství a vědeckém výzkumu (WHW).

Mezinárodně akreditovaná instituce ASIC

197675_Accredited-Logo-Large-2023-2025.jpg

Amsterdam Tech byl akreditován akreditační službou pro mezinárodní školy, vysoké školy a univerzity (ASIC), což z něj činí první mezinárodní akreditaci pro tuto instituci.

ASIC je nezávislý orgán pro zajišťování kvality se sídlem ve Spojeném království, který se specializuje na hodnocení kvality poskytovatelů vzdělávání po celém světě. Působí ve více než 60 zemích a spolupracuje s vládami a institucemi na zvyšování kvality vzdělávání. Mají přísná kritéria pro hodnocení vzdělávacích institucionálních systémů po celém světě.

Vítěz ocenění Real Leaders Impact Awards za rok 2023

197676_2023RLImpactAwards_WinnerLogo1-1024x1007.png Amsterdam Tech byl jmenován vítězem ocenění Real Leaders Impact Awards 2023. Globální ocenění, které oceňuje organizace za jejich skutečný závazek způsobovat udržitelné změny ve světě. Univerzita byla vybrána na základě svého závazku podporovat kulturu etického vedení, udržitelnosti a rozmanitosti, čímž dává studentům cenné dovednosti a znalosti, které je připraví na úspěšnou kariéru ve stále více propojené globální společnosti.

Hodnocení 5 hvězdiček od QS Stars

197679_5star-qsraing.png Amsterdam Tech získala hodnocení 5 hvězdiček za online vzdělávání od QS Stars, přední globální agentury pro hodnocení a hodnocení vzdělávání. Toto ocenění oceňuje výjimečný závazek společnosti Amsterdam Tech poskytovat vysoce kvalitní online vzdělávání studentům po celém světě. Online programy Amsterdam Tech byly hodnoceny podle několika kritérií, včetně kvality výuky, podpory studentů, online zdrojů a metod hodnocení.

CRKBO registrovaná instituce v Nizozemsku

177762_crkbo_instelling.jpg

Amsterdam Tech je oficiálně uznána a registrována u CRKBO (Centraal Register Kort Beroepsonderwijs). CRKBO (holandský „Central register Kort Beroepsonderwijs“) je centrální registr pro krátké odborné vzdělávání.

Vstup do tohoto registru je výhradní pro vzdělávací instituce, které působí v souladu s kodexem kvality a nařízeními stanovenými nizozemskou vládou pro daňovou legislativu a v rámci směrnic Evropské unie pro kvalitní odborné vzdělávání.

Registrace probíhá pouze po úspěšném absolvování auditu nezávislým orgánem určeným nizozemskou vládou (CPION-Centrum Post-Initieel Onderwijs neboli Centrum pro post-počáteční vzdělávání).

Uznané a uvedené v NARCIS

177763_narcis-logo.png Amsterdam Tech hrdě oznámila, že je uznávána jako výzkumná instituce EU se statutem sponzorství výzkumu podle směrnice (EU) 2016/801 a je také uvedena v Národním informačním systému pro akademický výzkum a spolupráci (NARCIS). NARCIS je přední online portálová databáze nizozemských vědeckých výzkumných dat a publikací. Indexuje rozsáhlé soubory dat a publikace, včetně velké části práce s otevřeným přístupem.

Ohlasy studentů

Místa

 • Amsterdam

  Amsterdam, Nizozemsko

 • Famagusta

  Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, 99500, Famagusta

  Otázky