Keystone logo
American University Master of Arts v politice a analýze mezinárodních záležitostí
American University

Master of Arts v politice a analýze mezinárodních záležitostí

Washington, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

USD 1 922 / per credit

Na kampusu

Úvod

Praktický titul z mezinárodních záležitostí pro ty, kteří jsou připraveni sloužit

Program International Affairs Policy and Analysis (IAPA) není vaším typickým mezinárodním titulem. Je navržen speciálně tak, aby vyhovoval potřebám vládních agentur, soukromých podniků a neziskových organizací, které hledají odborníky, kteří poskytují použitelné analýzy a možnosti pro řadu mezinárodních a zahraničněpolitických problémů. Tento program spojuje analytickou přísnost tradičních mezinárodních záležitostí s konsolidovaným souborem tvrdých politik a manažerských dovedností.

Připravte se na kariéru při řešení složitých a vyvíjejících se světových politických výzev.

Fakulta

Studenti v programu International Affairs Policy and Analysis se učí od multidisciplinární fakulty s prostředím jako tvůrci politik, praktici, výzkumníci a analytici. SIS je domovem odborníků na zahraniční a bezpečnostní politiku, mezinárodní hospodářskou a environmentální politiku, stejně jako profesionálů v oblasti komunikace a řízení a specialistů na regionální, lidská práva, budování míru a mezinárodní rozvoj.

Hlavní umístění

School of International Service se sídlem ve Washingtonu, DC, epicentru globálních záležitostí, přináší do výuky hlavní město země. Kombinace velké, aktivní základny učitelů a absolventů, kteří se zavázali podporovat současné studenty, vám dává přístup k široké síti jednotlivců a organizací, které vám budou ku prospěchu během vašeho působení v SIS i dlouho poté. Studenti najdou široké možnosti u mezinárodních organizací, ambasád, vládních úřadů USA, think-tanků a dalších vzdělávacích institucí po celém městě.

Osnovy

Kariérní možnosti

Přijímací řízení

Ohlasy studentů

Stipendia a financování

O Škole

Otázky