Keystone logo
American University in Bulgaria

American University in Bulgaria

American University in Bulgaria

Úvod

První americkém stylu, anglický jazyk, svobodných umění vzdělávací instituce ve východní Evropě, American University v Bulharsku (AUBG) je jedinečný družstevní podnik založen s podporou USA a bulharských vlád, Open Society Institute a University of Maine.

AUBG je financovaný ze soukromých zdrojů, ne-pro-zisk instituce. Školné a soukromé dary, stejně jako dotace, financování svých vzdělávacích aktivit. To se otevřelo své dveře v září 1991, s třídou 208 studentů a 16 členů fakulty na plný úvazek prvního ročníku.

Od té doby, živé město Blagoevgrad v jihozápadní Bulharsku se stala útočištěm akademické kvality, kreativity a kulturní rozmanitosti. V současné době kolem roku 1100 zvědaví, angažovaní a talentovaní studenti z více než 40 zemí se spojili, aby žít a studovat v podpůrném a bezpečné komunity a ponořit se do naší prvotřídní americký sedm svobodných umění.

Členové fakulty Světoví pocházejí z nejlepších škol v pěti kontinentech vytvořit inovační a reálného prostředí pro učení, které je v Evropě obdoby. Přes umění, humanitních oborů, obchodu a technologie, AUBG studenti mohou svobodně zvolit své vlastní oblasti studia a nastavit jejich vlastní učební plán.

Vyvíjejí do zvídavé a solidárních vůdců, kreativní při řešení problémů, a zodpovědné globální občanů. Naši studenti mají pověst pro úspěch v jejich kariéře a v postgraduálním studiu, s mnoha děje na předních světových škol a zaměstnavatelů, a všechny jsou oceňovány členy našeho pevně-pletené globální síť absolventů.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Blagoevgrad

    AMERICAN UNIVERSITY IN BULGARIA - SOFIA Elieff Center for Education and Culture 1 Universtitetski Park St., Studentski Grad,

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky