Keystone logo
American University (Universidad Americana (UAM))

American University (Universidad Americana (UAM))

American University (Universidad Americana (UAM))

Úvod

Americká univerzita je soukromá vysokoškolská instituce, která vzniká jako reakce na potřeby pracujících dospělých, tj. Těch pracovníků, kteří investují čas a peníze s námahou, obětují svůj volný čas a svůj čas socializace, v závislosti na jejich studiu.

Proto se považujeme za instituci, která chápe svého studenta a snaží se jim poskytnout veškerá zařízení pro adekvátní pochopení znalostí a kdykoli jim garantuje akademickou kvalifikaci požadovanou pro adekvátní potřebu prostředí, ve kterém od nynějška , mnoho je rozbaleno.

Tato praktičnost umožňuje studentovi UAM cítit se jako člověk, který si buduje své vlastní znalosti pomocí facilitátora, profesionála, který je učitelem a který ví, jak se učit a porozumět potřebám dospělých.

Je třeba poznamenat, že kvalita výuky není zpochybňována, protože náš kádr učitelů je věrným odrazem přísného výběru založeného na tom, co nabízí UAM, nejsme technologicky nejrozvinutější univerzita, ale ta, která dokáže vytvořit přiměřená rovnováha mezi technologií a schopnostmi jednotlivce. Médium samo o sobě, stejně jako technologie „samo o sobě“, nedokáže rozvíjet jednotlivce, ale spíše bude tento rozvoj dán díky kapacitě a podpoře, které učitelé ve studentovi dosáhnou.

Místa

  • Panama City

    Panama City, Panama

    Otázky