Keystone logo
American Film Institute

American Film Institute

American Film Institute

Úvod

The Americký filmový institut je americký slib zachování dědictví filmu, na počest umělce a jejich práci a vychovávat další generace vypravěčů. Jako nezisková vzdělávací organizace umění, AFI poskytuje vedení ve filmu a televizi a je věnován iniciativ, které se zapojily minulost, přítomnost a budoucnost pohyblivého obrazu umění. AFI Archiv a AFI Catalog hraných filmů se zachovala dědictví amerického filmového dědictví pro budoucí generaceObsahující vzácné záběry z celé historie pohyblivého obrazu a sestavování autoritativní záznam prvních 100 let americkém filmu.

AFI ctí filmových a televizních umělců a jejich práce tím, že hostí celou řadu ročních programů a speciálních akcí, včetně AFI Life Achievement Award a AFI OCENĚNÍ. AFI Life Achievement Award zůstala nejvyšší čest pro kariéru v oblasti filmu a ukazuje obrovskou sílu a umění filmu. AFI ocenění, Ústavu 21. století, filmový a televizní kalendář, slaví nejvýznamnější filmy a televizní pořady roku a tvůrčí týmy za sebou v nesoutěžní atmosféře. AFI tleská a filmové nadšence s filmem veletrhů v průběhu celého roku; AFI DOKUMENTY, Prezentuje pět dní mezinárodních dokumentů a je jediný festival ve Spojených státech věnovaná projekce a událostí, které se připojují diváky, tvůrce a představitele politických ve Washingtonu, DC; Divadlo AFI Silver a kulturní centrum Nabízí celoroční programování v oblasti Washington, DC; AFI FEST předložila Audi, Ústavu přehlídkou nejlepších festivalových filmů roku a příležitost pro master filmařů a začínajících umělců, aby spolu s diváky v srdci Hollywoodu, AFI FEST je jediným festivalem svého postavení, které je pro veřejnost zdarma. AFI's pozoruhodné 100 LET ... 100 seznamy FILMY znovuzavedení klasických amerických filmů milionům milovníky filmu po celém světě.

AFI vychovává novou generaci vypravěčů at the AFI Conservatory, Který byl důsledně uznáván jako jeden z předních světových filmových škol. kolaborativní, hands-on produkčním prostředí s důrazem na vyprávění se může pochlubit uznávaní absolventi konzervatoři je včetně Darren Aronofsky, Patty Jenkins, Janusz Kamiński, Heidi Levitt, Matthew Libatique, David Lynch, Terrence Malick, Wally Pfister, Robert Richardson, Ed Zwick a mnoho, mnoho dalších. AFI Conservatory nabízí dvouleté Master of Fine Arts stupně v šesti disciplínách: kinematografii, režie, střih, produkce, výrobní design a scenáristiky.

Prestižní správní rada, které předsedá Sir Howard Stringer, a představenstva, které předsedal Bob Daly, spolu s prezidentem a CEO Bob Gazzale, se skládá z klíčových postav ze zábavy, obchodu a akademické obce, jimiž se řídí AFI, Jako nezisková vzdělávací organizace, spoléhá na štědré finanční podpory z pohyblivých nadšence obrazových umění, jako byste poskytnout finanční prostředky na jejích programů a iniciativ. Staňte se AFI člen ještě dnes a hrát svou roli při zachování stejně jako výroba americkou filmovou historii.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Los Angeles

    American Film Institute 2021 North Western Avenue, CA 90027-1657, Los Angeles

Otázky