Keystone logo
American English Institute

American English Institute

American English Institute

Úvod

American English Institute Je Intenzivní centrum anglicky a Příprava testu, který pomáhá zahraničním studentům zlepšit svou angličtinu a získat výsledky v testech, které potřebují pro vstup americkou vysokou školu nebo univerzitu. Pomáháme také profesionály zlepšit svou angličtinu a získávat nové dovednosti, aby pokročily ve své kariéře. Naše programy pomáhají studentům zlepšit svou angličtinu rychle, aby mohli dosáhnout svých cílů a snů.

Proč si studenti volí americká angličtina Institute

Studenti si vybrat American English Institute protože nabízíme malé, dynamické třídy s přátelskými instruktorů a personálu. Certifikované ESL instruktoři, aby učení snadné a studenti získají důvěru ve všech anglických schopností rychle.

Kde nás najdete

AEI leží v krásné jižní Kalifornii ve městě Riverside, který se nachází jen 90 kilometrů od Los Angeles. Studium v ​​Riverside znamená, studenti mají snadný přístup k jižní Kalifornie pláží a nejlepších turistických destinací včetně Disneyland, Universal Studios a LA Lakers a Clippers hry košíkové. Riverside nabízí studentům bezpečné studijní prostředí se spoustou obchodů, restaurací a outdoorové aktivity, aby prozkoumala po hodině.

Americká angličtina institutu Hodnoty

Vytvoření nejvyšší kvality osnovy Poskytuje vynikající návod pro studenty Nabízí výjimečné podpůrné služby, včetně příležitostí pro učení služeb a mimoškolních aktivit, jakož i umístění homestay Vytvoření vzdělávací prostředí, které je přísný a zapojit se do bezpečné a příjemné atmosféře Respektování každého, upřímný, a směje se často Nabízí jedna-jedna až jeden testovací přípravek v TOEFL, IELTS, GRE, GMAT speciálně pro zahraniční studenty

Místa

 • Riverside

  5225 Canyon Crest Drive Building 400, Suite 451 (2nd Floor) Riverside, CA 92507, , Riverside

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky