Keystone logo
AMA Education System

AMA Education System

AMA Education System

Úvod

SOUVISLOSTI AMA vzdělávací systém (AMAES) je největší vzdělávací síť v Asii a členem AMA Group of Companies. Jedná se o společnost, která spravuje a provozuje tyto školy na Filipínách:

AMA University AMA Vysoké školy ABE International Business College (ABE) ACLC College AMA Computer Learning Center (ACLC) St. Augustine střední zdravotnická škola (SASN) Delta International Aviation Academy Air (DAIAA) Southern Luzon College Sta. Veronica College AMA Základní vzdělávání (dříve St. Augustine International School) AMA School of Medicine (AMASOM)

AMA Vysoká škola a AMA UNIVERZITA V roce 1980, velvyslanec Amable R. Aguiluz V, také známý jako otec počítačové vzdělávání na Filipínách, viděl poptávka po plně vyškolených počítačových odborníků; Nicméně, během této doby, na Filipínách žádná instituce nabízejí profesionální počítačové vzdělání. Znalost vlivu technologie v průmyslu a jak to bude hnací silou pokroku, velvyslanec Aguiluz reagovala na poptávku a rozhodl se postavit školu, která bude nabízet počítačové vzdělání; proto AMA Ústav počítačových studií byla založena a nakonec vedl k vytvoření AMA Computer College, která jako první nabízet kurzy informatiky a výpočetní techniky.

Kromě toho, že jako první nabízet IT kurzy na Filipínách, AMA College byl také první, kdo:

Nabídka E-learning Poskytnout 1 je 1 poměr student-to-počítače nabídka Mechatronika Přijímat certifikace ISO 9001 mezi všemi školami na Filipínách Staňte se Microsoft Premiere Education Partner Stala výhradním tréninkový partner Avaya Větvit na klíčových měst a obcí na Filipínách Vyvinout univerzitní město na Filipínách srovnatelné s Harvard, MIT a dalších podobných institucí

Jak plyne čas, AMA College nadále zlepšovat a dokonce rozšířila svou působnost tím, že nabízí kurzy vztahující se k obchodu a financí, umění a věd a inženýrství, který vedl k jeho povýšení na AMA University, v návaznosti na udělení statutu univerzity filipínskou vládní komise pro Higher Education (CHED) dne 20. srpna 2002.

V současné době, kromě svého hlavního kampusu (AMA University) se nachází v Project 8, Quezon City, existuje 41 AMA Vysoké školy se nachází v různých částech země, která nabízí bakalářské vzdělání, technologií VOC krátkých kurzů a postgraduální studijní programy.

AMA VZDĚLÁVÁNÍ SYSTEM Několik let poté, co byla AMA College založil, velvyslanec Aguiluz se rozhodl začít nový snahu o zakládání nových škol, které se specializují ve specifických oblastech, jako jsou obchod, technické schopnosti pracovat s IT, zdravotnictví a pohostinství. To bylo nakonec si uvědomil, když on založil AMA Computer Learning Center, ACLC College Abe společnosti International Business College a St. Augustine střední zdravotnická škola. Aby bylo možné účinně řídit AMA College a její sesterské školy, AMA vzdělávacích systémů Holdings, Inc. byl založen, který je nyní společnost, která spravuje vzdělávací činnost AMA Group of Companies.

Novými členy AMA VZDĚLÁVACÍHO SYSTÉMU Sladěna s jeho pověstí největší vzdělávací síť v Asii, AMAES nedávno získala následující škol s cílem posílit pověst organizace a splnit svůj cíl poskytovat kvalitní vzdělání pro všechny:

Delta Air International Academy Aviation Southern Luzon College Sta. Veronica College Norská námořní akademie

mezinárodních operacích

AMAES pokračuje v rozšiřování obchodních aktivit a zvýšit svou globální stopu o zřizování škol a to nejen na Filipínách, ale také v jiných zemích. Zde jsou školy pod AMAES, které již fungují v jiných zemích k dnešnímu dni:

AMA International University Bahrajn AMA International Training Institute Bahrajn AMA International Training Institute Omán ACLC Macau ACLC Hong Kong Al Fawz International School

Místa

  • Manila

    Corporate Office AMA Building 2 59 Panay Avenue Quezon City, , Manila

Otázky