Keystone logo
Алтайский государственный педагогический университет

Алтайский государственный педагогический университет

Алтайский государственный педагогический университет

Úvod

Stručné informace o vzdělávací organizaci :

Pedagogická univerzita poskytuje vzdělávací systém města a okrajem specialistů z různých profilů, podle školení učitelů, pedagogů, psychologů, logopedů, učitelů dalšího vzdělávání. Kromě toho AltGPU akumuluje potenciální rozvoj regionu, tvořící okraj učitelů ve školách, jejichž cílem je podporovat kulturní a vzdělávací základ společnosti, cvičit a vychovávat budoucí inženýry, lékaře, kulturní pracovníky.

Nyní na AltSPU studuje více než šest tisíc studentů . Odborná příprava na univerzitě se provádí podle vzdělávacích programů bakalářského studijního programu . AltGPU pravidelně otevírají nové obory, které splňují požadavky doby a společnosti: „Organizace práce s mládeží“, „Physical Culture“ (trenér), „ruského jazyka a literatury v práci s dětmi se zdravotním postižením“ a další. Pedagogická univerzita je jednou z mála škol v regionu, kde počet rozpočtových míst zůstává nejen na úrovni stabilní, ale také zvyšuje, což samozřejmě přitahuje žadatelů.

Spolu s výukovými oblastmi jsou implementovány humanitární programy, sociální cykly, v oblasti ekonomiky a managementu, umění a kultury, služeb, informatiky a počítačového inženýrství.

V AltGPU jsou dvě disertace rady: disertace rada na specializaci «obecné pedagogiky, dějin pedagogiky a vzdělávání (pedagogické vědy)“, ‚Teorie a metody odborného vzdělávání (pedagogické vědy)‘ a deska ‚germánské jazyky‘, který je jediný svého druhu na území Sibiřský a Dálný východ federální okresy .

Místa

  • Barnaul

    Ulitsa Molodezhnaya,55, 656031, Barnaul

    Otázky