Keystone logo
© Carrianna Field
Allwomen

Allwomen

Allwomen

Úvod

Věříme, že jakékoli pozadí je tím správným pozadím pro to, aby se z ní stala žena v oblasti technologií. Proto navrhujeme naše programy tak, aby šly od 0 do 100, a nabízíme mentorování a pomoc od začátku do konce. Protože vaše minulost by neměla být překážkou ve vaší budoucí kariéře!

Prostřednictvím našich programů vás naučíme, jak se stát Data Scientist, Product Manager nebo UX Designer na základě vašich aspirací. Každá třída je přizpůsobena vlastním zájmům našich studentů a je inspirována hledáním řešení problémů v reálném životě. To vrcholí příležitostí k vybudování vlastního projektu poháněného vašimi osobními vášněmi.

V současné době ženám chybí bezpečné a pozitivní prostředí, kde se každá osoba může bez obav učit jeden od druhého. Proto jsme se rozhodli vytvořit akademii, která poskytuje tento prostor speciálně pro ženy. Stále však milujeme své spojence, kteří se mohou účastnit našich akcí a zvláštních příležitostí!

Naše programy jsou navrženy a vyučovány profesionálními ženskými technologickými odborníky, které vás připraví na zvládnutí dovedností, které potřebujete, abyste uspěli ve své technologické kariéře. Budoucnost technologií potřebuje více žen - a my jsme tady, abychom toho dosáhli.

Místa

 • Barcelona

  Av. de Francesc Cambó, 17, 08003, Barcelona

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky