Keystone logo
Aldersgate University

Aldersgate University

Aldersgate University

Úvod

Aldersgate College - Irsko je pobočkou kampus historických 50 let Aldersgate University (AU), Filipíny.

Aldersgate College byla založena v roce 1965, registrovaný a akreditované vládou Filipín pod Komise o vysokém školství (CHED), asociace křesťanských škol, vysoké školy a univerzity, federace akreditační agentury Filipín, Kanadská rada technici an technologů, Mezinárodní Asociace univerzit, Mezinárodní asociace metodistické školy, vysoké školy a univerzity. Zařadil 13. na Filipínách. Zaznamenaný na WHED [IAU]

Naše poslání Universidad Aldersgate byla založena s cílem vyvinout sílu rozumu, osvobodit lidi z nevědomosti, bídy a beznaděje, a umožnit jim zahájit svou vlastní cestu pro sociální a ekonomické transformace a duchovní spásy.

Naše vize "21. století University transformaci globální síť studující na osvícení, vedení a lidské služby."

Naše cíle V souladu s výše uvedeným mise a vize, na:

Vzdělávat jednotlivce přemýšlet a jednat jako etické vůdce a odpovědné občany v globální komunitě. Vštípit kritické a inovativní myšlení, technologický plynulost, multi-kulturní dovednosti a odpovědného občanství v rámci světového společenství; Poskytovat klientům cenově dostupná, flexibilní a zaměřených na studenta, spolupráce a multi-kulturní vzdělávací programy pomocí online systémů řízení školství a zdroje na podporu kombinovaného učení metod, které jsou v souladu s mezinárodními standardy pro kvalitu vzdělávání, odborné udělení licence a praxe. Nabídka kariéry dráhy a přistěhovalectví prostřednictvím sítě nadnárodních institucí, profesních cechů a akreditační agentury.

Místa

  • Solano

    Aldersgate College, Inc. Burgos St., 03702, Solano

    Otázky