Keystone logo
© Carrianna Field
Escuela Albufera

Escuela Albufera

Escuela Albufera

Úvod

Nachází se v L'národního parku Albufera, naše akademie je velká šance se učit španělsky ve Španělsku. Příroda je všude kolem, a můžete si vychutnat pobyt v našem luxusním dřevěných bungalovech, v harmonii s prostředím. Nejen, že nabízíme lekce španělštiny, ale také nabízíme jedinečnou dovolenou, dozvědět se, bavit se a zapojit se s lidmi z jiných zemí a kulturou.

Výměna Kultura bod ve Valencii je tady!

Albufera Škola také nabízí různé volnočasové aktivity, jako je pěší turistika, paella kurzu vaření, pronájem kol, salsa tanečních tříd a prohlídky města. Nebo pokud dáváte přednost, můžete si jen lehnout na slunci a vychutnat si čerstvé sangria, zatímco s ponořte do našich teplých plážích nebo si můžete odpočinout po dobrém siesta v našem soukromém bazénu pod palmou.

Všechny tyto vlastnosti činí Albufera škola není jen jazykovou školu, ale je ideální osud strávit svou dovolenou a užívat si a zjistit něco více o Valencii a ve Španělsku.

Naše škola se nachází v krásném přírodním prostředí, národního parku L'Albufera, v El Saler.

El Saler je okres ve Valencii, jen 5 km od města. Je to oblast s velkým přírodním dědictvím a ideální místo k objevování oba, kosmopolitní a tradiční strany Valencii a ponořit se do kořenů této krásné kultury.

Obývací Ujednání:

Místa

 • Valencia

  Carrera Del Riu 556 El Saler, 46012, Valencia

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky