Keystone logo
Alagoas State University of Health Sciences

Alagoas State University of Health Sciences

Alagoas State University of Health Sciences

Úvod

Státní univerzita zdravotnických věd v Alagoasu (ECMAL), která byla založena v roce 1968, slouží jako reference ve výuce, výzkumu, rozšiřování a pomoci populaci. UNCISAL nabízí 10 vysokoškolských kurzů, má technickou školu a má osm asistenčních nebo podpůrných podpůrných jednotek.

Instituce pochází z nadbytečné třídy na Federální univerzitě v Alagoasu (UFAL), kde byl vytvořen lékařský kurz. V 90. letech byly vytvořeny bakalářské tituly z fyzioterapie, ergoterapie a logopedie. V roce 2006 se objevily kurzy technologie. V roce 2008 byl vytvořen bakalářský titul v ošetřovatelství.

V současné době má UNCISAL kromě bakalářských kurzů i vysokoškolské kurzy potravinářských technologií, managementu nemocnic, radiologie, bezpečnosti při práci a systémů pro internet. Deaktivace kurzů v oblasti technologií v oblasti systémové analýzy a vývoje, procesů řízení a biomedicínských systémů.

Univerzita je také referencí v technickém vzdělávání. Instituce má profesorku Technickou školu zdravotnictví Valériu Horu, jedinou veřejnou instituci technického vzdělávání v Alagoasu, která je přítomna ve 102 obcích státu a prostřednictvím smluv poskytuje kvalifikaci pracovníkům pracujícím v Unified Health System (SUS).

Na pomoc má univerzita mateřskou školu Santa Mônica (MESM), školní nemocnici Helvio Auto (HEHA), portugalskou školní nemocnici Ramalho (HEPR), ověřovací službu smrti (SVO), laboratorní patologické a medicínské centrum (CPML) , Rehabilitační centrum III (CER III), Ambulantní specializace (AMBESP), Diagnostické a obrazové centrum a Centrum psychosociální péče (CAP).

Místa

 • Trapiche da Barra

  Rua Doutor Jorge de Lima,113, 57010-300, Trapiche da Barra

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky