Keystone logo
Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Úvod

Harold Lloyd Murphyová absolventská škola

Vaše rozhodnutí pokračovat ve vzdělání je svědectvím vaší touhy přímo ovlivnit tento svět. A zda chcete naučit vedoucího zítřka, pracovat na léčbě onemocnění nebo se stát pravým agenta pro změnu politiky, ASU se zavázala poskytnout vám schopnost, zdroje a světové vzdělání, které potřebujete k úspěchu.

Nyní je čas najít vaši budoucnost ve výzkumu, rehabilitaci, poradenství, vzdělání nebo politice s pokročilým absolventským nebo doktorským studiem z Graduate School na Alabamské státní univerzitě.

Vize pro absolventské vzdělání

Vize pro absolventské vzdělání je následující: Podpora synergického prostředí pro podporu transformačních a světové třídní studium na Alabamské státní univerzitě.

Harold Lloyd Murphyová absolventská poslání školy

Základním posláním The Murphy Graduate School je (1) poskytovat vedení pro doktorát, pedagogickou specializaci, magisterské a certifikační úrovni, postgraduální studijní programy; (2) sloužit jako obhájce kampusu pro rozvoj postgraduálního vzdělávání; A (3) dohlížet na normy excelence, spravedlnosti a spravedlnosti ve všech postgraduálních programech.

Alabama State University je univerzitní, rozvíjející se, komplexní a rozmanitá veřejně historicky černá univerzita, která se zavazuje dosáhnout vynikajících výsledků ve výuce, výzkumu a ve službách veřejnosti. Univerzita plní své poslání podporou kritického myšlení, umělecké tvořivosti, odborné kompetence a odpovědného občanství u svých studentů; Přidáním znalostí ke zvýšení kvality života prostřednictvím výzkumu a objevování; A tím, že pomáhá rozvíjet stát a národ prostřednictvím promyšlené veřejné služby. Nabízí baccalaureate doktorské tituly, univerzita udržuje vědeckou a tvůrčí fakultu, nejmodernější zařízení a živou atmosféru, ve které všichni členové kampusové komunity mohou pracovat a učit se v příjemném a obohacujícím prostředí. V souladu s ujištěním, že rasa, pohlaví ani ekonomický status zabraňují inteligenci, kreativitě nebo úspěchu, nabízí společnost ASU most k úspěchu pro ty, kteří se zavazují, že budou pokračovat ve vývoji, zaměření, vytrvalosti a odměňování.

Místa

  • Montgomery

    915 S Jackson St Montgomery, AL 36104 USA, 36104, Montgomery

    Otázky