Keystone logo
Ala-Edge

Ala-Edge

Ala-Edge

Úvod

O nás

American Learning Advant-edge ( Ala-Edge ) je společnost poskytující vzdělávací služby se sídlem v Toledu, Ohio. Společnost začala jako poskytovatel služeb standardizovaného školení pro přípravu testů a akademické doučování. Klíčovým cílovým trhem byly mezinárodní studenti, kteří museli dosáhnout vysokých výsledků v angličtině pro zkoušky odborné způsobilosti nebo umístění.

Ala-Edge zasloužila o to, aby důrazně poskytl studentům solidní vzdělávací a odborné vzdělávací služby. Nejen jsme se zavázali garantovat špičkovou kvalitu služeb, ale také usilujeme o to, abychom studenty vedli k dosažení svých příslušných cílů. Abychom toho dosáhli, vybrali jsme kvalitní tým kvalifikovaných školitelů a učitelů, kteří nejen získali různorodé dovednosti, ale také cítí vášeň předávat znalosti, aby překročily očekávání našich služeb.

Naše slogan je "Naše špičková služba Advant-edge pro vaše budoucí výhodu!" .

80111_pexels-photo-207569.jpeg

Mise

Naším posláním je poskytnout studentům jedinečný zážitek a překonat jejich očekávání se zaměřením na kvalitní služby a vynikající kvalitu. Jsme vždy tam, abychom sloužili potřebám našich studentů, kteří potřebují pokroky v angličtině pro své akademické, profesionální a osobní potřeby. Snažíme se poskytovat vysoce kvalitní výuku a usilujeme o vytvoření pozitivního prostředí pro učení. Podporujeme tedy čtyři klíčové hodnoty: excelence, rozmanitost, profesionalitu a konzistenci. Nabízíme také moderní instrukce ve škole, efektivní nástroje pro hodnocení a kvalifikované školitele / instruktory, které zajistí, že naši studenti splní své vzdělávací cíle.

80112_pexels-photo-745045.jpeg

Klíčové služby

Intenzivní výuka anglického jazyka: Profesionálně řídíme program intenzivního jazykového vzdělávání (ILP) na Davis College. ILP je intenzivní diplom anglického jazyka schválený Státní radou kariérových vysokých škol

Standardizovaná příprava testů: poskytujeme testovací kurzy pro zkoušky TOEFL, IELTS, MELAB, PTE a další anglické jazykové zkoušky. Naše další nabídky se pohybují od přípravných kurzů až po závěrečné přijímací zkoušky, jako jsou GMAT, GRE a LSAT. Nabízíme kurzy na plný úvazek, na částečný úvazek a na vyžádání, abychom vyhověli požadavkům studentů na vzdělávání a pomohli jim dosáhnout jejich akademických potřeb.

Léto EduFun: zdokonalit znalosti anglického jazyka a test IELTS / TOEFL, který si během letních prázdnin osvojuje dovednosti, a pak se nacházíte na správném místě, kde se vzdělává.

Místa

 • Toledo

  Columbus, Ohio, 43210, Toledo

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky