Keystone logo
Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Úvod

Al Rayyan International University College (ARIU) je nástupcem první soukromé univerzity ve státě Katar, která byla otevřena v září 2000 a již více než 20 let se specializuje na poskytování titulů souvisejících s podnikáním se zaměřením na cestovní ruch, pohostinství a mezinárodní obchodní studia. . Během tohoto období univerzita fungovala pod záštitou Al Rayyan International Education (ARIE) a NHL Stenden University of Applied Sciences v Nizozemsku.

Od září 2021 instituce otevírá novou vzrušující kapitolu své existence a vstupuje do strategického partnerství s University of Derby ve Spojeném království.

Prostřednictvím tohoto partnerství bude ARIU nabízet vysokoškolské a postgraduální tituly akreditované ve Spojeném království, řízení mezinárodního pohostinství, řízení mezinárodního cestovního ruchu a řízení mezinárodního obchodu.

ARIU ve spolupráci s University of Derby bude pokračovat ve svém odkazu jako vysokoškolská instituce excelence a přední poskytovatel univerzitního vzdělání v Kataru, regionu GCC a na mezinárodní úrovni. ARIU má velmi dobrou polohu, aby poskytla studentům skvělé příležitosti pro učení a kariérní rozvoj. Jeho poloha v pulzujícím městě Dauhá a regionu GCC je životně důležitá pro identitu instituce a úspěch školy.

Proč zvolit ARIU

Na Al Rayyan International University College (ARIU) ve spolupráci s University of Derby budete vítáni v příjemném, relativně malém prostředí s přátelskou a rodinnou atmosférou, v místě, kde se od prvního okamžiku budete cítit jako doma. . ARIU ve spolupráci s University of Derby nabízí čtyřleté bakalářské programy v oboru International Hospitality Management, International Tourism Management a International Business Management.

Jedinečný vzdělávací koncept vám nabízí možnost získat sadu dovedností, které by vás odlišily od ostatních v oboru. Portfolio bakalářských titulů nabízených na Al Rayyan International University College (ARIU) si klade za cíl poskytovat vysokoškolské vzdělání, které by vybavilo jeho absolventy znalostmi v oblasti služeb a řízení mezinárodního obchodu, aby se stali kompetentními inovativními manažery a předními podnikateli. Profesní tituly jsou vyvíjeny a navrženy podle skutečných obchodních situací a jsou spojeny se směsí teorie a praxe, díky čemuž jsou naši absolventi zvláště uplatnitelní ihned po ukončení studia. Programy a tituly, které nabízíme, jsou stejné jako programy a tituly poskytované na University of Derby ve Spojeném království a všichni absolventi obdrží po promoci mezinárodně uznávaný titul akreditovaný ve Spojeném království na University of Derby.

Chápeme, že studenti jsou pro nás stejně důležití jako univerzita pro studenty. Proto jsme odhodláni nabízet přístup ke vzdělávání zaměřený na studenty a zároveň být vybaveni různými zařízeními, abyste si mohli plně užívat a těžit ze svého studia.

ARIU ve spolupráci s University of Derby má velmi silný přístup k učení a vzdělávání zaměřený na studenty. Posláním našich programů je připravit studenty na jejich budoucí manažerské funkce v mezinárodním prostředí. Představuje flexibilní a široce založené odborné vzdělání pro absolventy, které mají být vítány po celém světě, ve všech sektorech služeb a managementu služeb. Titul z University of Derby otevírá dveře do vzrušující budoucnosti s různými kariérními vyhlídkami a možnostmi. Naši studenti jsou dobře vybaveni, aby mohli začít pracovat v reálném světě ihned po ukončení studia. Máme úspěšné absolventy v řadě odvětví včetně bankovnictví a financí, pohostinství a cestovního ruchu, maloobchodu, marketingu a reklamy, sportu, poradenství a mezinárodního obchodu.

Přijímací řízení

Místa

  • Doha

    Doha, State of Qatar Stenden Qatar University of Applied Sciences Al-Jeleait Street Bin Omran P.O. Box 36037, , Doha

    Otázky