Keystone logo
Al-Quds University

Al-Quds University

Al-Quds University

Úvod

Al-Quds University , založená v roce 1984, je palestinská univerzita a jako jediná univerzita na světě je umístěna oddělovací zdí. Hlavní kampus univerzity se nachází v Abu Dis s dalšími čtyřmi kampusy v Jeruzalémě, šejk Jarrah, Beit Hanina a Rammalh (al-Bireh). Al-Quds University poskytuje vysokoškolské a komunitní služby v oblasti Jeruzaléma i v sousedních městech, vesnicích a uprchlických táborech na Západním břehu.

S více než 13 000 studenty má Al-Quds University široký dosah se členy z celého Západního břehu, včetně okresů Betlém, Hebron, Jenin, Jericho, Nablus, Ramallah, Tulkarem a Qalqilia. S patnácti akademickými fakultami včetně umění, medicíny, zubního lékařství, práva, Koránu a islámských studií a inženýrství Al-Quds University obrovskou akademickou rozmanitost a nabízí něco pro každého.

Al-Quds University je centrem kreativity a nabízí živé prostředí pro učení podporováním výměny nápadů a svobody projevu a předního inovativního výzkumu. To umožňuje našim studentům nejvyšší standard vzdělávání a povzbuzuje je, aby byli aktivními angažovanými občany, kteří jsou otevřeni a spolupracují, stejně dobře informovaní a zajímají se o světové kultury.

Aby zůstala v popředí akademické obce, má Al-Quds University mezinárodní partnerství s americkými a evropskými univerzitami. Je také přidružena k více než 30 institutům a zabývá se inovativním výzkumem po celém světě.

Místa

  • Abu Dis

    Abu Dis, Stát Palestina

    Otázky