Keystone logo
Aksaray University Mistr architektury
Aksaray University

Mistr architektury

Aksaray, Turecko

Request duration

Angličtina, Turečtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Náš cíl jako Fakulta architektury a designu vychovává studenty, aby se stali architekty, kteří jsou kreativní a kromě toho mají environmentální a historické povědomí, etické a estetické hodnoty; kteří se mohou zabývat problémy, které přispívají k technologii, výtvarnému umění, humanitním, společenským a filozofickým vědám. Očekává se, že příležitosti naší Fakulty architektury a designu, které jsou poskytovány s jejím umístěním, učitelským sborem, akumulací znalostí, vzděláváním a výzkumem, zvýší zvýšení kvality zastavěného prostředí.

Fakulta architektury a designu umožňuje studentům udržovat kurikulum včetně interdisciplinárních studií, které zajišťují, že absolventi, kteří jsou citliví zejména na přírodní a historické a jsou si vědomi etických povinností, mohou následovat průkopníka a inovativní postupy. Naše fakulta si klade za cíl zvýšit prostorovou kvalitu pro městské oblasti akademickou činností a zdůrazněním hodnot prostředí, ve kterém je univerzita. Kromě toho je zaměřeno na školení akademiků, kteří získávají úspěchy v národních i mezinárodních oblastech, mají sebevědomí a jsou profesionálové ve svém oboru.

Absolventi katedry architektury by měli mít uspokojivou formaci, která jim umožňuje pracovat na katedrách výstavby a projektů ve veřejném nebo soukromém sektoru jako inspektor struktury, dodavatel a projektant. Kromě toho mohou být použity pro úlevu a obnovu. Kromě toho si mohou založit vlastní architekturu. Absolventi architektury se účastní národních a mezinárodních projektových soutěží. Tyto soutěže dávají šanci soutěžícímu, který je na prvním místě, nové pracovní příležitosti a projekt, který vyhraje cenu prvního místa, má šanci být realizován. Absolventi Fakulty architektury a designu se v posledních letech běžně zabývají dokončováním staveb, které se předkládají jako hrubá stavba, přeměna budov na jiné využití a obnova stávajících budov. V Turecku lze pozorovat, že se kvůli obnově měst objevují nové pracovní oblasti.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • MA Architektura
  • Venice, Itálie
 • MA Dějiny umění a architektury islámského Středního východu
  • London, Spojené království
 • Magisterský studijní obor "Architektura - interiérový design a pro autonomii" v angličtině na Okan University of Istanbul / TURECKO
  • Caserta, Itálie
  • Istanbul, Turecko