Keystone logo
Africa International University

Africa International University

Africa International University

Úvod

Vítejte v Africa International University

Africa International University je charterová křesťanská univerzita, která se nachází v klidném prostředí Karen, strategickém místě, které je klidné a přispívá k učení. Africa International University současné době školí studenty z teologie, obchodu, ICT, psychologie, jazyků, rozvoje komunity, vedení lingvistiky a vzdělávání.

Univerzita má zaměstnance a studenty z více než 32 zemí z pěti kontinentů. Letos absolvovali univerzitu mimo jiné studenti z Libérie, Keni, Ugandy, Tanzanie, USA, Madagaskaru, Ghany, Nigérie, Konga DRC, Malawi, Seychel, Gambie, Etiopie, Eretria, Jižní Súdán.

46629_4.JPG

Univerzita doufá, že vyškolí více vedoucích zaměřených na Krista pro církev v Africe i mimo ni, aby se aktivně a pozitivně podílela na ovlivňování světa. Naše programy v různých oblastech profesní specializace jsme navrhli pro naše absolventy, aby přenesli učení do své kariéry. Univerzita má moderní vybavení, aby byl váš pobyt pohodlný a vynalézavý. Máme dobře zásobenou knihovnu, knihu a moderní učební materiály. Univerzita má moderní ICT laboratoř a 24hodinový přístup k WIFI. Pro ty, kteří jsou ochotni být rezidenty na univerzitě, máme moderní apartmány s obsluhou, aby byl váš pobyt pohodlný.

Režimy studia:

  • Plný úvazek
  • Večerní škola
  • Školní
  • Dálkové a e-Learning

Vstupné je v lednu, květnu, září a školních prázdninách pro školy (duben, srpen a prosinec).

46626_3.JPG

Místa

  • Nairobi

    Africa International University., Karen, 00502, Nairobi

    Otázky