Keystone logo
AFDA

AFDA

AFDA

Úvod

Historie

AFDA byla založena v roce 1994 Garth Holmes, Baťa Passchier a Deon Opperman.

Od raných počátků 6 studenti, pronajatý videorekordér, a rozbitá televize, stala se jednou z předních institucí svého druhu v dnešním světě. AFDAmá více než 1200 studentů, stálý personál více než 150 akademiků a administrátorů a 5 plně vybavených areálů v Johannesburgu, Kapském Městě, Durbanu, Port Elizabeth a Botswaně. Produkovala dnes některé z předních filmařů a herců v Jižní Africe a významně přispěla k rozvoji udržitelného místního zábavního průmyslu.

Celkový cíl

Vyvinout příslušnou vzdělávací instituci, která přispívá k budování afrického národa a odměňuje všechny zúčastněné strany poskytováním stimulace, přísný, a globálně integrovaná zkušenost s učením, která studentům umožňuje produktivitu, inovativní dovednosti, umožňující absolventům rozvíjet udržitelná tvůrčí odvětví.

Vzdělávací slib

Poskytnout studentům koncepční, vnímavý, a konkrétní dovednosti, které jim umožní vytvářet smysluplné narativní koncepty a lidské chování, které jsou relevantní pro cílové publikum, a pravdivě a přesně předávat tyto příběhy vhodným využitím střední a estetické formy a využívání zdrojů k přesné a ekonomicky vyrábět a prodávat dokončenou produkci.

AFDA vzdělávací cíle

 1. Poskytovat koncepční, vnímavý, a konkrétní dovednosti, které studentům umožní vytvářet smysluplné narativní koncepty a pochopit, proč by mohly být relevantní a jaký dopad mohou mít na cílové publikum a společnost obecně.
 2. Pochopit, proč jsou lidské chování a kultura agenty, kterými jsou příběhy ztělesňovány a emocionálně relevantní pro cílové publikum.
 3. Pochopit, jak lze jejich zvolené médium vyjádření zvážit a použít k pravdivému a přesnému vytvoření jejich vyprávění.
 4. Pochopit, jak lze estetické prvky použít k vytvoření a vytvoření vhodné formy světa, ve kterém je příběh nastaven.
 5. Pochopit, jak plánovat a využívat zdroje k ekonomické výrobě a prodeji produktu k dosažení návratnosti investic.

PročAFDA?

 1. AFDA je filmová, televizní a výkonnostní škola č. 1 na kontinentu
 2. AFDA je plně akreditovanou institucí s 20 lety zkušeností v oblasti terciárního vzdělávání
 3. AFDA je mezinárodně uznávanou institucí a je řádným členem CILECT - mezinárodní organizace, která zastupuje více než 170 filmových a televizních škol a zahrnuje USC (THE) a UCLA (THE), TISCH (NY), Columbia (Chicago), La femis (Paříž), GVIK (Rusko) zmínit jen několik
 4. AFDA Absolventi jsou oceněni kvalifikovaní, a propojené do sítě. I nadále významně přispívají k růstu místního zábavního průmyslu.
 5. AFDA je institucí oceněnou Akademií a první a jedinou africkou filmovou školou, která získala cenu nejlepší zahraniční studentské filmové akademie v roce 2006 a finalista v roce 2013
 6. AFDA zaměstnává řadu nejlepších jihoafrických akademiků a odborníků z praxe.
 7. AFDA má jedinečný vzdělávací systém, který studentům poskytuje autentická vysokoškolská& postgraduální vzdělávací prostředí, která jsou relevantní pro odborné příležitosti na místní i zahraniční úrovni.
 8. AFDA studenti jsou vyškoleni k výrobě komerčně životaschopných zábavních produktů pro místní publikum a specializované online globální trhy
 9. AFDA nabízí studentům skutečnou příležitost hledat jejich schopnosti, aby objevili svou vášeň a rozšířili svou úspěšnou profesní cestu
 10. ProcesAFDA učení podporuje a odměňuje inovace, vedení lidí, a podnikání.

AFDA je jednou z předních filmových škol založených na výsledcích na světě

AFDA absolventi se učí konceptualizovat, vytvářet a rozvíjet domorodé produkty a komodity pro místní i mezinárodní trh

V průběhu bohaté podnikatelské historie sahající až do roku 1994,AFDA získal pověst jedné z předních institucí svého druhu v dnešním světě. Přestože naše výsledky mluví samy za sebe, neustále obnovujeme náš závazek usnadňovat prostředí, které rozvíjí vysoce kvalitní lidské a duševní vlastnictví s příslušnými dovednostmi, abychom se vypořádali s přísností rychle se rozvíjejícího a neustále se měnícího zábavního průmyslu.

V našich plně vybavených areálech v Johannesburgu, Kapské město, Durban, Port Elizabeth, a Botswana, školíme absolventy, aby přispěli k jednomu z největších růstových průmyslových odvětví na světě: zábava. V globalizované ekonomice je kulturní výměna cennou měnou. AFDAabsolventi se učí konceptualizovat, vytvářet a rozvíjet domorodé produkty a komodity pro místní i mezinárodní trh.

Naši studenti jsou vzděláváni nejen k vytváření ziskové a udržitelné kariéry na tomto trhu, ale jsou povzbuzováni k tomu, aby se rozvíjeli jako poskytovatelé zaměstnání - kulturní podnikatelé budoucnosti. Naši absolventi oživili svá průmyslová odvětví kvalitou svého duševního vlastnictví, dovednost, a talent. Více než 90% našich absolventů vyznamenání pracuje a zaměstnává ve zvoleném oboru oboru.

AFDA filmy jsou vystavovány na mnoha mezinárodních festivalech a byly vysílány po celém světě a získaly řadu prestižních ocenění, včetně držitele Studentské akademie a finalisty festivalu v Cannes v roce 2006 a SAFTA (Jihoafrická filmová a televizní cena) v roce 2007. AFDAje řádným členem CILECT - Mezinárodní asociace akreditovaných filmových a televizních škol.

AFDA si vyhrazuje právo provádět změny nebo stáhnout informace nebo nabídky kurzů bez předchozího upozornění. Pokud je to možné,AFDA bude se snažit informovat všechny osoby a/nebo organizace dotčené v důsledku.

Jste #MadeforAFDA?

ZatímcoAFDA je jedinečná instituce, zajišťuje a usnadňuje více inteligencí. Pokud odkazujeme na Gardnerovy testy více inteligence -AFDA různorodé šíření volebních předmětů/disciplín obstarává všechny tyto inteligence. Kdo jsi?

Co děláAFDA jedinečným?

AFDA nabízí vzdělávací systém, který využívá rozmanité množství strategií a metodik učení, které zahrnují tiché učení, učení aproximací, společné učení, lešení učení, a učení prostřednictvím socializace.

SystémAFDA učení a hodnocení zajišťuje to, co Howard Gardner rafinoval jako „Multiple Intelligence“. Tyto rozmanité inteligence jsou:

 • Vizuálně-prostorové
 • Tělo-kinestetický
 • Hudební
 • Mezilidské
 • Intrapersonální
 • lingvistický
 • Logicko-matematické

Kreativní odvětví vyžadují různorodou specializaci (inteligenci), která je schopna ekonomicky životaschopným způsobem spolupracovat na dosažení vysokých standardů výroby.

AFDA studenti dostanou příležitost prozkoumat a objevit své schopnosti a rozšířením své kariérní dráhy.

AFDA využívá vzdělávací systém určený k řešení příležitostí a výzev znalostní ekonomiky a budoucnosti. Jedná se o tržní vzdělávací systém zaměřený na publikum a cílový trh.

Nabízíme vzdělávací systém založený na výsledcích, který vyžaduje přístup k hlavě, se zaměřením na vedení, tvořivost, inovace, a podnikání. To napodobuje průmysl a odehrává se v autentickém vzdělávacím prostředí.

AFDA se zaměřuje na cíle žáka.

AFDA studenti nepíšou tradiční zkoušky. Studenti jsou hodnoceni individuálně a v týmu/skupinovém výzkumu. Aplikace teorie a výzkumu při tvorbě a výstavě zábavního obsahu nebo při vývoji a zpeněžení podnikatelského podnikání a rušivých technologií je to, co primárně představuje hodnocení naAFDA.

AFDAProces učení je vysoce efektivní a vytváří síť kvalifikovaných absolventů, kteří jsou schopni navazovat kariéru v zábavě, média, a další kreativní průmysl.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

 • Johannesburg

  41 Frost Avenue, Auckland Park 2092 Johannesburg, South Africa, , Johannesburg

 • Cape Town

  18 Lower Scott Road, Observatory 7925 Cape Town, South Africa, , Cape Town

  • Durban

   2a Highdale Road, Glen Anil 4051 Durban, South Africa, , Durban

   • Port Elizabeth

    Gqeberha, 28 Bird Street, Central 6006, , Port Elizabeth

    Otázky