Keystone logo
AESE Business School

AESE Business School

AESE Business School

Úvod

AESE Business School

AESE byla založena v roce 1980 a byla první školou obchodu a managementu v Portugalsku. Již více než čtyři desetiletí se věnujeme školení a zlepšování obchodních lídrů s humanistickým pohledem na lidstvo a společnost.

Transformační dopad na naše absolventy, kteří se rozprostírají na 5 kontinentech, dělá z AESE jedinečnou obchodní školu: školu pro lídry, kteří chtějí dosáhnout vyššího vzdělání, zanechat svou stopu a transformovat svět.

Uznání, kterému se naše škola v obchodním světě těší, je výsledkem čtyř základních principů, kterými se řídí všechny aktivity AESE:

> Kultura vyššího vzdělávání zahrnující komunitu absolventů, účastníky, učitele, zaměstnance, společnosti, školy a instituce, se kterými je škola v neustálém kontaktu;

> Solidní znalosti, které jsou hluboce zakořeněny v obchodní realitě, spolu s perspektivou managementu a vedení, která je spojena s kritickým, přísným a holistickým přístupem k aktuálním problémům a výzvám v podnikání a společnosti;

> Rozsáhlá přítomnost ve světě, umocněná rozmanitostí školní komunity, bohatým obsahem jejích aktivit a těsnou blízkostí k mezinárodním institucím, jako je IESE Business School;

> Silné, etické a humanistické hodnoty spojené s vytrvalou snahou je praktikovat a sdílet.

AESE Business School - Posílení vůdců

Některé z výkonných programů, které škola nabízí

EXECUTIVE MBA AESE

Být lídrem dnes vyžaduje neustálou snahu o dokonalost na vaší cestě k osobnímu i profesnímu naplnění. Vyžaduje to nejvyšší stupeň profesionality, soustředění a sebemotivace. A věnovat to všechno službě druhým, ať už jde o vaše týmy, vaši společnost nebo instituci, vaši společnost nebo svět, vyžaduje skutečnou štědrost. Pokud jste náročný nekonformní člověk, který věří ve zdokonalování se, abyste se ujistili, že budete mít skutečný, širší a trvalý dopad, pak jste kandidátem AESE Executive MBA.

PADE

Nabízí platformu pro debatu o myšlenkách a hodnotách v profesionálním prostředí na vysoké úrovni, s přísností fakulty AESE, ideální příležitost aktualizovat a těžit ze znalostí metod, analytických nástrojů a koncepčních modelů obchodního vedení, od pohled vrcholového managementu. Zahrnuje týden práce v IESE.

Délka: 20 týdnů, Lisabon - úterý odpoledne a středa dopoledne
Určeno pro podnikatele a lídry s minimálně 10 lety zkušeností na pozicích vyššího managementu.


PDE

Klíčovými prvky Business Management Programu je rozvoj manažerských schopností každého účastníka do celkové obchodní vize, zdokonalení vůdčích dovedností a sladění těchto dovedností s širšími cíli a zásadami společnosti. Zahrnuje týden práce v IESE.

Délka: 24 týdnů - úterý odpoledne a středa dopoledne v Portu; Středa odpoledne a čtvrtek ráno v Lisabonu. Identický obsah programu v obou městech
Určeno pro manažery hledající celkovou podnikatelskou vizi s více než pětiletými zkušenostmi v personálním managementu.

PGL

Klíčovými prvky tohoto programu čtyř mladých vedoucích pracovníků je rozvoj vyšší míry sebepoznání, lepší strategické porozumění obchodu a trhu a zlepšení osobních kapacit.

Délka: 22 týdnů - pondělí odpoledne a úterý dopoledne v Portu; Čtvrtek odpoledne a pátek ráno v Lisabonu. Identický obsah programu v obou městech
Program byl koncipován pro kandidáty s více než pětiletými dynamickými profesními zkušenostmi, s velkou pracovní schopností a ambicí pozvednout se k novým povinnostem. Půjde o lidi, kteří řídí týmy nebo projekty ve velkých korporacích, funkční specialisty schopné perspektivně se dívat dopředu a vůli postupovat na řídící pozice ve středních či velkých společnostech. Ti, kteří jsou již manažery malých firem, podnikatelé, kteří začali podnikat, ředitelé nebo vedoucí prodejen.

PADIS

Rozšiřováním znalostí o různých aspektech nemocničního ústavu, z hlediska optimalizace a racionalizace zdrojů, zvyšuje Program vrcholového managementu zdravotnictví schopnost organizovat, motivovat a řídit personál. Zahrnuje týdenní práci na Clínica Universidade de Navarra.

Délka: 12 týdnů - úterý odpoledne a středa dopoledne v Lisabonu; Pondělní odpoledne a úterý ráno v Portu
Určeno pro manažery nemocnic ve veřejném, soukromém a sociálním sektoru; členové představenstva; ředitelé služeb; vedoucí služeb nebo ekvivalent; lékaři, kteří vykonávají technické funkce a převzali řídící role.

GOS

Sociální instituce mají každá své vlastní velmi specifické poslání, což bylo hnacím motorem pro vytvoření manažerského programu přizpůsobeného této realitě, a to jak z hlediska probíraných témat, tak i použitých studijních materiálů.

Třetí sektor, který je zodpovědný za 4 % portugalského HDP a zahrnuje 25 % občanů Evropy, závisí v mnoha případech na koordinaci dobré vůle. Na identických pozicích jsou mzdy v sociálním sektoru mnohem nižší než ve veřejném nebo soukromém sektoru. GOS – Management of Social Organizations, je výsledkem partnerství, které AESE a ENTRAJUDA navázaly s cílem poskytovat manažerské školení vedoucím sociálních institucí. Účastníci vidí GOS jako příležitost k zamyšlení nad efektivním využíváním vzácných zdrojů, které mají instituce k dispozici, k vypracování strategie více přizpůsobené jejich cílům a k motivaci personálu instituce. GOS, program dalšího vzdělávání určený pro lídry institucí sociální ekonomiky (instituce sociální solidarity, nevládní organizace, charitativní organizace a další neziskové organizace), byl vytvořen, aby pomohl s řízením a optimalizací těchto vzácných zdrojů.

Délka: 10 týdnů, v Lisabonu, pondělí odpoledne.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Lisbon

  AESE Escola de Direccao e Negocios Calçada Palma de Baixo, 12, 1600-177 , Lisbon

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky