Keystone logo
Aeres University of Applied Sciences

Aeres University of Applied Sciences

Aeres University of Applied Sciences

Úvod

Aeres University of Applied Sciences

Talent roste. To je to, co aeres University of Applied Sciences znamená. Naše univerzita má kořeny v zemědělském a vzdělávací vyšší vzdělání. Zaměřujeme se na vzdělávání, výzkumu a sdílení znalostí. To je, jak jsme se přispět k vývoji inovačních odborníků. Odborníci, kteří jsou schopná přijímat odpovědná rozhodnutí ve složitém světě, s přirozeným talentem pro hraní udržitelné.

Aeres univerzita má tři fakulty: Dronten, Almere a Wageningen. Byli jsme zvyklí být dva oddělené univerzity, ale my tavený v roce 2013. Sdílíme stejnou vizi a poslání, ale každý máme svůj vlastní profil a identitu.

bakalářské programy

Naše bakalářské studijní programy vedou k celostátně uznávané Ingenieur kvalifikace, která je ekvivalentní britskému BSC (vyznamenání) a francouzské licence professionelle. To vysokoškolské vzdělání je národně akreditované a mezinárodně uznávaných společnostmi a občanských organizací. Doba trvání programu je závislá na odbornou způsobilost studenta a může trvat 1- rok, 1,5- rok, 2- rok nebo 4 roky.

Naše bakalářské programy jsou:

Zdraví a dobrých životních podmínek zvířat Analýza vodního ekosystému Major International Agribusiness (EED) Major Výrobní závod (EED) Správa strukturálních fondů EU European Food Business Food chain management Jídlo Podnikání Bezpečnost potravin Řízení Vedení Mezinárodní Equine Business International Food Business Mezinárodní Zahradnictví a management Mezinárodní Živočišná výroba

Dále nabízíme jeden program Master v agrobyznysu Development.

Místa

 • Almere

  Aeres University of Applied Sciences De Drieslag 4 , 8251 JZ, Almere

  • Dronten

   Aeres University of Applied Sciences Stadhuisstraat 18, 1315 HC, Dronten

   Programy

   Otázky