We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Carrianna Field
Adventia - European Aviation College - European College of Aeronautics

Adventia - European Aviation College - European College of Aeronautics

Adventia - European Aviation College - European College of Aeronautics

Úvod

Společnost Adventia dokázala navázat na stávající leteckou tradici a zkušenosti v Matacánu (Salamanca) od doby, kdy byla v roce 1939 vytvořena „Škola letu bez viditelnosti“. Za více než 40 let své existence pod různými vlajkami si její piloti plnili svůj sen po celém světě a značný počet z nich tvoří základnu španělských leteckých linek.

Na konci roku 1999 byla za účasti Státní společnosti pro civilní letecké vzdělávání (SENASA) a vstupu do jejího podílu hlavní letecké společnosti ve Španělsku (Iberia - Air Europa - SAS - Spanair), Adventia, European College. Aeronautics, škola s pevnou firemní strukturou a důležitým lidským kapitálem, která se zrodila s jasným evropským povoláním a usiluje o kvalitní výuku.

V dubnu 2012 nadace Salamanca Progreso (složená z obchodní a průmyslové komory v Salamance a Konfederace podnikatelů v Salamance, CONFAES) posiluje pevnost společnosti, která je posílena účastí univerzity v Salamance prostřednictvím titulu v pilotním provozu komerčního letectví a letovém provozu formalizovaném v roce 2013.

Adventia vyučuje všechny své kurzy v souladu s evropským nařízením FCL a je zase školou ATO (Schválená výcviková organizace) schválenou Státní agenturou pro bezpečnost letectví (E-ATO 230).

Místa

  • Salamanca Airport

    Carretera Madrid, 37893, Salamanca Airport

    Otázky