Keystone logo
Advantere School of Management Mistr v mezinárodním managementu MIM
Advantere School of Management

Mistr v mezinárodním managementu MIM

Madrid, Španělsko

11 Months

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 32 000

Na kampusu

Úvod

Znovu se internacionalizujte

Magisterský program International Management (MIM) vás připraví s klíčovými manažerskými znalostmi a dovednostmi v mezinárodním a mezikulturním vzdělávacím prostředí. MIM je praktická zkušenost, která vás připraví na práci v multikulturním a rychle se měnícím prostředí. Vybaví vás k překonání globálních výzev, kterým čelí podniky, podnikatelé a nadnárodní organizace.

Mezinárodní období

International Immersive Period ve Washingtonu DC pro projekt inovací a sociálního dopadu.

Ubytování a kurzovné je zahrnuto v ceně výuky.

178116_13027-20220323-091843-thumbnail_MicrosoftTeams_image_4_.png

Výukový plán

Intenzivní přípravná fáze

Před zahájením oficiálního programu se studenti zúčastní intenzivního pre-master období s obsahem určeným k přípravě na rok. Předběžná fáze bude zahrnovat aktivity se studenty z jiných magisterských programů, které se zaměřují na kolaborativní učení, realizaci projektů a měkké dovednosti.

Mezinárodní období

Mezinárodní období zahrnuje pobyt ve Washingtonu DC na Georgetown University. Pobyt ve Washingtonu kombinuje zážitkové aktivity, které se ponoří do kritických problémů udržitelnosti, sociálního dopadu a internacionalizace. Studentské projekty sociálního dopadu jsou prezentovány a hodnoceny panelem členů fakulty v Georgetownu.

Doplňkové sdílené učební osnovy

Kromě specifických osnov a vzdělávacích aktivit každého programu budou účastníci všech programů spolupracovat na workshopech a činnostech týkajících se čtyř oblastí:

Workshopy technologií a digitálních dovedností. Základním požadavkem je, aby si účastníci rozvinuli vysokou úroveň technologických a digitálních dovedností, které jsou nezbytné jak pro rozvoj projektů, tak pro rozvoj jejich profesní kariéry. Patří sem programování, robotika, digitální dovednosti, prototypování, umělá inteligence.

Workshopy zaměřené na rozvoj kariéry. V rámci těchto aktivit budou studenti intenzivně pracovat na růstu klíčových osobních dovedností ve svém profesním rozvoji a efektivitě jako manažerů. Budou schopni rozšířit svou veřejnou a osobní komunikaci, networking a řízení vztahů, prezentace a vyprávění příběhů, protokolární dovednosti... Stejně jako se naučí řídit svou kariéru a strategie zaměstnatelnosti během svého profesního života.

Vedení a osobní rozvoj. Studenti budou mít příležitost být vystaveni a učit se ze sdílených zkušeností organizačních, sociálních, vědeckých, kulturních, duchovních vůdců… v kombinaci s prací na sebepoznání, schopnosti rozlišovat a také osobní reflexí vytvářející transcendentní smysluplný účel. ve svém vlastním životě i v životech druhých jako vůdců.

Spolupracující organizace. Studenti musí být vystaveni interdisciplinárním aktivitám mimo svou zónu pohodlí a řízení, jak je tradičně chápáno, ale které jim umožňuje rozvíjet klíčové osobní a emocionální dovednosti. Součástí bude organizace a realizace akcí vedených samotnými studenty s veřejným dosahem jiného charakteru.

178145_13027-20220323-091913-thumbnail_Captura_de_pantalla_2022_03_22_a_las_16_11_37.png
/ Advantere School of Management

Výsledek programu

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

Ideální studenti

Vybavení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky